Červenec 2012

Instagram #01

31. července 2012 v 22:29 | Coco ♥ |  My Diary
Dnes už to vážně nezvládám,
opět se ozvaly moje zdravotní problémy,
ale ffku už mám promyšelenou,
a teď jak jsem unavená už bych to asi nenapsala tak dobře,takže tu bude zítra :)
Začnu sem přidávat fotky z instagramu,a to z toho důvodu aby jste něco taky trochu věděli o mě :)

Momentálně mám chillek a pokouším se něco složit,hraju na bassu :)
Na fotce můžete vidět že mám ráda Hunger Games,a Paula Franka.
Tak to už je o mně dost,dobrou noc,zítra Vám to vynahradím :)
(Omlouvám se za kvalitu,ale venku už je tma a nešlo to líp nasvítit :))
Vaše Coco ♥

Nezlobte se :)

31. července 2012 v 21:14 | Coco ♥ |  My Diary
Ahojky,
tak trochu se to protáhlo a jsem tu až teď,což mě mrzí protože jsem nemohla přidávat.
Slíbila jsem Vám outfit,ale budu ho přidávat poprvé a mělo by to být aspoň trochu zajímavé,
a já dnes jen natáhla jednobarevné tílko,slimky a jednoduché botky na podpatku.
Doplňky taky byly jen jednoduché.
Příští týden budu mít pořád něco,takže fotky outfitů se budou jen hrnout.
Zítra odpoledne bych měla být doma,takže bude článků spousta :))
Dnes možná přidám ffku abych Vám to trochu vynahradila,
snad mi dnešní neaktivitu neodpustíte :D
Zatím,

Coco ♥


Hello

31. července 2012 v 11:58 | Coco ♥ |  My Diary
Ahoj všichni,
dnes tu budu až k večeru,jedu na...výlet :D
Teď už Vám sem nestihnu přidat outfit,přidám ho večer,
a ještě pár článků :)
Snad na mě za tu dobu nezapomenete :D
Zatím se tu mějte,užívejte prázdnin :)

Vaše Coco ♥


Just Us 8. Díl

30. července 2012 v 22:55 | Coco ♥ |  Fan fiction

Tak dnes jsem to neměla v plánu,ale tady je další díl :)
Tentokrát ho věnuju Naty,která je věrná návštěvnice blogu a ffky čte a hodně komentuje :)
V tomhle díle by měl nastat trochu zvrat a mělo by to být trochu drama,ale mě se tak nechce kazit jim tu romantickou idylku :D Ale tak,bude se to tak různit no :D
Tak tady to máte,snad se bude líbit,za kritiku budu ráda :)Když vyjde slunce,pořád ještě oba leží v posteli a tulí se k sobě. Ani jednomu už se nechce spát,ale zároveň ani nemusí vstávat protože je teprve půl 8. Nick si lehne na bok a pozoruje Angele která leží hned vedle něj na zádech a má zavřené oči. Když na sobě ucítí jeho pohled otevře oči a usměje se na něj. Nick ji pohladí po zváři a úsměv jí oplatí.
"Dopoledne musím zajet pro něco do studia,ale odpoledne mám softballový zápas,příjdeš mi fandit?" Řekne a zakření se. "To víš že příjdu,ty můj sportovče." Zasměje se Angele a začne ho líbat na rty. Nick vydá spokojený zvuk a jemně si ji přitáhne k sobě.
Když se potom od sebe oddělí aby se mohli nadechnout,Nick se jí hluboce zadívá do očí. "Včerejší noc byla dokonalá" Řekne,chytne ji za ruku a proplete prsty.
Angele zčervená a sklopí oči. Nick miluje když tohle dělá,ta její část která je stydlivá a křehká. Je hrozně roztomilá. Dnes v noci ale předvedla tu druhou,vášnivou a divokou,kterou u ní ještě tak úplně neznal. Nick jí jemně zvedne bradu a dá jí pusu. "To byla" Přikývne Angele a pohladí ho po vlasech. Potom se vykloní z postele tak,že má Nick skvělý výhled na její nahá záda. Spokojeně se usměje a podepře si hlavu. Angele si sedne a omotá si kolem sebe deku. "Nikde nemůžu najít svoje oblečení." Zasměje se a vstane z postele. "Mě by nevadilo kdyby jsi chodila bez oblečení" Zakření se Nick a svůdně se na ni podívá. Angele na něj vyplázne jazyk a zaleze do koupelny. Nick tedy také vstane a jde do koupelny přes chodbu. Když se umyje jde do šatny a obleče si džíny a kostkovanou červenou košili. Potom jde dolů a dělá snídani.
Za půl hodiny dolů sejde Angie a posadí se. Nick už sedí naproti ní a pije ze svého hrníčku kávu.
"Doufám že máš ráda palačinky" Zasměje se Nick a ukáže na jejich talíře. "Moc" Usměje se Angele a začne jíst. Když spořádá svou porci ještě si přidá. Nick ji s úsměvem pozoruje a když oba dojí sklidí nádobí do myčky. "Tak,já už musím,ještě musím zařídit něco ohledně školy,ale uvidíme se na tom zápase jo?" Obejme ho Angele kolem krku. Nick se smutné podívá a přikývne. "Tak dobře. Už teď se mi po tobě ale stýská." Políbí ji na rty a pohladí po vlasech. Angele ho obdaruje rozzářeným úsměvem a vydá se ke dveřím. Když se předhne aby se obula,bolestně usykne a chytí se za břicho. "Angele?" Sehne se k ní Nick vystrašeně. Angele se narovná a vydechne. "Nic mi není Nicku" Pousměje se. "Myslíš že ti věřím?" Zakroutí Nick hlavou a pohladí ji po ruce. "Radši tě odvezu." "Nicku mám to domů 5 minut,věř mi,nic to není,je mi dobře,vážně." Přesvědčuje ho Angele a vezme si kabelku. "Dobře..." Podlehne Nick,i když velmi nerad,a doprovodí ji. "Ale kdyby se ti udělalo špatně zavolej mi ano?" Zavolá na ni ještě a ona přikývne. "Ahoj" Zamává na něj ještě a zmizí mu za rohem.
Nick jde vyvenčit psi,pohraje si s nimi a nakrmí je a pak jede do studia. Se svým manažerem jen schválí obal jeho nového alba a potom jede domů. Převleče se do softballového dresu a vezme si batoh do kterého dá své pálky a oblečení aby se potom zase mohl převléct zpátky. Za chvíli už na něj zvoní jeho kamarád Josh,který hraje s ním v týmu. Na zápasy jezdí často společně.
Když dojedou na hřiště,ještě si domlouvají taktiku a rozcvičují se.
Na tribunách už je dost lidí. Většina jsou manželky,děti a přítelkyně hráčů. Když vyběhnou na hřiště,Kevin,který hraje také zamává své manželce a dceři do první řady na tribuně. Nick se rozhlíží po Angele,a konečně ji uvidí. Stojí přímo za drátěným plotem,co odděluje hřiště od tribuny. Usmívá se na něj a pošle mu vzdušný polibek. "Miluju tě" Naznačí Nick rty,a ona se krásně usměje. Potom se začne hrát. Nickův tým zezačátku prohrává,ale potom jeho tým vyrovná a začnou vyhrávat. Drží pálku a odpálí míček,a potom se ohlédne po Angele.
Drží se za břicho a je bledá,najednou se jí začnou podlamovat kolena a padá na zem.
"Angie!!!" Zakřičí Nick a odhodí pálku. Rozběhne se k ní,otevře branku a klekne si k ní. Leží a cuká sebou,po tvářích jí tečou slzy. "Angie!" Vykřikne zoufale a vezme ji do náruče. "Zavolejte někdo doktora sakra!!!"
Nick už hodinu a půl čeká na nemocniční chodbě. Spolu s ním tam jsou i její rodiče. Nick chvíli sedí s hlavou v dlaních,chvíli nervózně přechází sem a tam. "Mrzí mě že se poznáváme takhle.." Řekne Nick upřímně. Oba rodiče zakroutí hlavou,jako že to nevadí. "Jsme rádi že Vás konečně vidíme,Angele nám o Vás hodně vyprávěla." Pousměje se její otec a hladí po zádech svou manželku kterámu pláče na rameni.
Z operačního sálu konečně vyjde doktor. Všichni tři čekající k němu dychtivě obrátí pohledy a čekají na jeho sdělení. "Vy jste všichni rodina?" Zeptá se jich. "My jsme rodiče,a tady pan Jonas je její přítel." Řekne Angelin otec. "Dobře" odvětí doktor "Takže,slečna Applegateová měla v žaludku dva vředy. Měla poslední dobou nějaký stres?" Pokračuje. Všichni tři přikývnou. "Před adávnem." Odpoví za ně její matka. "Velký tlak na žaludeční stěnu způsobil že praskla,le přivezli ji sem za 5 minut dvanáct,aleto nejhorší jsme ze žaludku odstranili,takže by to nemělo mít žádné trvalé následky. Stěna musí srůst sama,a to bude chvíli trvat. Necháme si ji tu čtyři dny a potom může domů,když mi slíbíte že bude odpočívat a budete se o ni starat,hojení rány často doprovázejí nesnesitelné bolesti." Dokončí svou řeč doktor a soucitně se na ně usměje. "Za půl hodiny by se měla probudit z narkózy,a potom za ní můžete." Dodá ještě a potom se s nimi rozloučí. Všichni tři si zase sednou na nemocniční židle a čekají.
Když za půl hodiny vykoukne ze dveří oddělení intenzivní péče sestřička,všichni tři se rychle zvednou. "Může jít jen jeden,mrzí mě to,ale jsou to předpisy." Pokrčí bezradně rameny. "Jděte vy." Poplácá Nicka po rameni Angelin otec a slabě se na něj usměje. "Díky" Přikývne Nick a vydá se za sestřičkou.
Když vejde na pokoj,uvidí Angie ležící na posteli,jak je napojená na všemožné přístroje a kapačky,a pomalu otvírá oči. Vystrašeně se rozhlédne kolem sebe a z očí jí začnou téct slzy. Nick k ní rychle přiběhne a sedne si na křeslo u její postele. Chytí ji za ruku a hladí ji. " Jsem tady lásko,už je to dobré,neplakej" pohladí ji po tváři a opatrně políbí na čelo. Samotnému je mu do breku. Přeje si aby si to s ní mohl vyměnit,nechce se dívat jak trpí. Když ho Angele uvidí přestane plakat a trochu se usměje. "Je mi....líto...že...jsem..zkazila ten..zápas" Dostane ze sebe s námahou. Nick se zasměje. "Stejně jsem vyhráli,a nějaký zápas přeci není důležitý broučku. Důležité je to že to nejhorší už je za tebou,a dokud nebudeš zdravá budu se o tebe starat. Budeš u mě,budeme se dívat na filmy,povídat si,zahraju ti písničky z mého nového alba,a když budeš chtít,dám ti jedno cdčko s věnováním a podpisem. " Zasměje se Nick a pohladí ji. "Budeme jen spolu" dodá. "Angele se usměje a stiskne jeho ruku za kterou ji drží. "Venku jsou tví rodiče,přijdou za chvíli,ano?" Řekne Nick ještě. Angele vypadá jako by jí už ani nic nebylo. Jen jakoby se právě probudila,ale byla úplně v pořádku. I v tom nemocničnm pyžamu,neučesaná a nenamalovaná,unavená,vypadá jako anděl. "Dobře." Usměje se na něj znova a zavře oči. "Miluju tě" Pošeptá jí Nick a je tam s ní dokud znova neusne.

To be continued. . .

It´s hard to believe :)

30. července 2012 v 21:24 | Coco ♥ |  My Diary
No wow :)
500 návštěv!
Předevčírem jsme přesáhli 300 a včera 400,
a dnes už je to 500.
Co víc říct než že jste úžasní,jen tak dál,děkuju ♥

Coco ♥


Udělejte si pleťovou masku!

30. července 2012 v 20:35 | Coco ♥ |  Tutorials
Žádné z nás se každý měsíc nechce utrácet peníze za profesionální péči,
tak proč si ji neudělat sama?
Pleťové masky jdou koupit i v drogériích,
ale nikdy nemáte jistotu co v nich je :D
A když to mám srovnat,u mě vždy dopadly líp ty co jsem si udělala sama,
než ty co jsem si koupila,
protože vím co jsem do toho dala a je to 100% přírodní,žádná chemie :D
Tady máte recept na jednu z nich :) ;

Budete potřebovat:
-Půl banánu
-Ovesné vločky
-Bílý jogurt
-citrón
-Olivový olej

Příprava:
-Rozmačkáme půl banánu
-Lžíci vloček zalejeme vařící vodou a necháme nabobtnat
-Vymačkáme citrón,tak jednu polévkovou lžíci
-Přidáme tak půl kelímku bílého jogurtu
-Přidáme lžičku olivového oleje
-Přidáme vločky
-Všechno promícháme

Olivový olej,pokud máte nějaký levný na smažení,nepřidávejte.
Já tam dávám extra panenský,necháváme si ho dovážet z Itálie,
nemusíte mít originál,ale něco kvalitního :)
Může to vypadat jako blivajt,ale je to fakt super,pleti to udělá dobře,vločky mají uklidňující
účinky pro pleť,
jogurt pleť zvláční.
Maska je určená spíš pro normální a jemnou pleť,ale můžete vyzkoušet všichni :)
Než aplikujete,ujistěte se že na žádnou z ingrediencí nemáte třeba alergii :D

Aplikace:
Než aplikujete masku,napařte si obličej nad horkou vodou,můžete do ní přidat heřmánek. Pleť čistí a uvolňuje.
Napařuje se proto aby se obličej prokrvil a otevřely se póry,
potom se lépe vstřebá všechno potřebné,vitamíííny atd. :D
Potom vatovým tampónkem naneste na obličej,a nechte působit 15-20 minut,potom smyjte vlažnou vodou a hydratujte pleť vaším oblíbeném krémem.

Tip: Jestli si jako já představíte okurky na očích když se řekne "pleťová maska"
klidne si je tam dejte :) Okurky v jejích 90% vody obsahují množství draslíku,hořčíku,vápníku,sodíku,fosforu,křemíku,síry,vitamínu C,K,A a komplex vitamínů B.


Tak,snad se Vám maska povede :)

Coco ♥

Mám nebo ne?

30. července 2012 v 15:54 | Coco ♥ |  My Diary
Ahoj,
napadlo mě že bych sem každý den,nebo když prostě bude možnost,sem přidám
fotku mého outfitu z toho dne.
Od oblečení a daplňků až po boty :)
Chtěli by jste?

Coco ♥


New Iook or not?

30. července 2012 v 14:46 | Coco ♥ |  My Diary
Trochu jsem nevěděla,
jestli tenhle článek zařadit do Fashion&Cosmetics nebo sem,
ale nakonec je tady :)
Každý z nás to zná,někdy nás prostě vlastní vzhled přestane bavit a chceme něco nového.
Piercing ani tetování nechci,navíc vzhled obličeje vám to nijak nezmění. Stříhat se nijak nechci,
vlasy mám teď skooooro po zadek,když je mám na zádech,a takové to lehké sestříhání plus konečky atd taky nijak extra vidět nejde.
Já miluju svou barvu vlasů,takže bych si je nikdy neobarvila,
navíc v našem věku,když vidívám ty holky,které jsou přírodní hnědovlásky,obarví se na černo a pak na platinovou blond doma u zrcadla,a pak jim ta černá nahoře odrůstá,dole jsou blonďaté,
ještě si je každý den žehlí,takže jsou totálně poničené.
Ale uvažuju nad melírem. Jenom to trochu prosvětlit nějakou karamelovou,bronzovou barvou.
Salon kde se nechávám stříhat,
používá kvalitní a přírodní výrobky,
takže vlasům by to ani nijak neuškodilo,aspoň ne moc,se správnou péčí.
Jaký na to máte názor vy?
Mám tak na 95% stejnou barvu vlasů jako Selena Gomez kdybych to měla poměřit,
a nechci sem dávat fotku protože bych chtěla zůstat v anonymitě :)
Tenhle nový melír co teď má se mi hrozně líbí,
a tak se chci zeptat,
jestli bych do toho měla jít :D

Coco ♥

DIY - border

30. července 2012 v 14:29 | Coco ♥ |  My Diary
Ahoj :)
Tak,už jsem konečně tady,a tohle DIY bude o tom jak si vyrobit rámeček na fotku.
Na spoustě blozích na nás chrlí samé "moderní" výrazy,a potom ani spousta z nás neví co to vlastně znamená.
Takže,pro ty kdo neví,DIY=do it yourself=udělej si sám.
:)
Já těch rámečků mám 5 nebo 6,a vypadá to opravdu dobře,je to jednoduché a ani vás to moc nestojí :))
Co potřebujete?

♥1 velký kus kartonu (můžete použít krabice)
♥Lepidlo (herkules apod.)
♥nůžky
♥tužku
♥trpělivost! :D

Rámečky můžete vyzdobit čímkoliv. Pomalovat barvami,nebo klidně jen fixami. Já je vyráběla neplánovaně,a tak jsem použila co jsem našla. Dělala jsem je přímo k určitým fotkám,a tak třeba fotku od moře jsem vyrobila mušlemi co jsem si nasbírala na pláži v Brightonu v Anglii,fotku když jsem byla miminko korálkama a a papírovým srdíčkem,protože na fotce jsem měla povlečení s červenýma srdíčkama. Je to vážně na Vás :) Dole bude fotka ↓ tak se můžete inspirovat :)

Postup:
♥Vystřihneme si obdélník tak velký jak chceme aby byl rámeček,a potom můžeme ten jeden pořád obkreslovat :) Dám příklad; kdyby jste chtěli např. 3 rámečky,nakreslete na karton 6 stejných obdélníků.

Potom 3 z nich vystříhněte uprostřed tak aby to co vám zůstalo byl prostor kde potom půjde vidět fotka (než začnetee dělat obdélníky radši si to přeměřte s fotkou).

Potom ty vystřižené části přilepte na části vlevo. Všechny strane kromě té vpravo,aby jste potom mohli vsunout fotku.
Když máte přilepeno,můžete začít zdobit :)) Použijte cokoliv co lepidlo zvládne přilepit ;) (při nejhorším klidně fotku do rámečku přilepte :D)
Tady jsou moje výtvory :) :

Zatím,Coco ♥

Just Us 7.Díl

30. července 2012 v 0:10 | Coco ♥ |  Fan fiction

Tak nakonec jsem se vybičovala k tomu něco napsat :)
Už je to sedmý díl,a teď se pomalu začne dít něco víc :)
Snad se Vám i tento díl bude líbit,a budu ráda za komentáře a názory :) Teď to bude trochu slaďárna,ale nebojte,za chvíli příjde drámo :D
Tak tady to máte.


Když oba zašli dovnitř do domu jeho rodičů,představil ji Nick ještě jeho otci a dalším dvoum bratrům. Angele jsou všichni moc sympatičtí,a nejvíce si rozumí s Danielle,manželkou Kevina.
Nick ji představí i rodinným přátelům a různým svým příbuzným. Potom ji políbí a řekne že jen skočí něco probrat s otcem,ať se tu zatím chová jako doma. Angele si sedne spolu s Danielle a obě si vezmou misku ovocného salátu.
"Jsem teď hrozně nenažraná,promiň za ten výraz" Zasměje se Dani a pohladí svoje velké bříško.
Agele mávne rukou a usměje se "Strašně ti to sluší" "Děkuju,tobě s Nickem taky. "Opáčí s úsměvem. "On je opravdu úžasný,jsem ráda že má konečně přítelkyni. Musí to s ním býtskvělé co?" Usměje se na Angele. "Je hrozně romantický a pozorný" dodá. "To je" Přikývne Angele a dá si do pusy vrchovatou lžíci salátu.
Potom se vrátí Nick a všichni společně sedí,jí a povídají si. Když se setmí,je zábava v plném proudu. Všichni tancují,baví se. "Nicku,je mi zima,půjdu na chvíli dovnitř." Pošeptá mu Angele a vstane. "Za chvílí přijdu za tebou" Usměje se na ni Nick a pokračuje v konverzaci s Kevinem.
Vevnitř už pár lidí je,hlavně ti co mají děti. Hodně lidí v domě Jonasových dnes přespí,a tak rodiče chodí malé děti ukládat ke spánku.
Angele dojde do kuchyně a zavře dveře. Otočí se a všimne si že u linky sedí tak čtyřletý chlapeček v pyžámku a skláda před sebe do řady kuličky hroznového vína.
"Ahoj" Usměje se na něj Angele a zapne v rychlovarné konvici vodu.
"Ahoj paní" Obrátí k ní zrak chlapeček. "Já jsem Angele,klidně mi tak říkej" Odpoví mu a dá hrníčku pytlík s čajem. "Já vím,jsi tu se strejdou Nickem." Řekne chlapeček a dál skládá kuličky vína. "Já jsem Herb" Dodá. Angele zalije čas a sedne si k němu. "Velice mě těší Herbe" Kývne na něj s vážným výrazem a zasměje se. "Co to děláš?" Zeptá se ho potom. "Nudím se,tak si tu tak skládám....Ale než z toho něco vznikne,vždycky to stejně sním." Odvětí a poškrábe se na hlavě.
Angele se musí usmát,je vážně roztomilý. Otevřou se dveře. "Á,tady jsi. Maminka už je umytá,můžeme jít spinkat." Řekne žena s blonďatými vlasy se kterou už se Angele seznámila a vezme Herba do náruče. "Tak co Herbe,už znáš tetu Angie?" Pohladí chlapečka po vlasech a dá mu pusu. "Jo" Odpoví Herb a nacpe si všechny kuličky hroznů do pusy. "Herbe!" Zasměje se žena a zakroutí hlavou. "Psece e u eechám" Zamumlá chlapeček s plnou pusou a přežvykuje. "Angele,omlouvám se jestli tě nějak otravoval,je to takový náš truhlík" Omluví se Angele žena. "Ne,to je v pohodě Elo,je vážně úžasný." Usměje se na ni Angele a upije čaje. "Tak dobrou noc" Zamává na ni Ela a Herb se přidá,stále ještě s plnou pusou "Dobou".
Jakmile odejdou,vpadne do kuchyně Nick. "Tady jsi lásko,už jsem se bál že ji mi utekla." Obejme ji kolem pasu a políbí ji. "Před chvílí tu byl Herb,úžasný chlapeček." Dopiju Angele čaj a dá hrnek do myčky. "Jo,syn mojí sestřenice,na to jak je málý je s ním vážně legrace." Přikývne Nick s úsměvem. "Ale,já teď nechci mluvit o mých příbuzných" Podívá se jí Nick do očí a dá jí pusu na nos. "Chci mluvit o nás" Pošeptá jí do ucha a obejme ji kolem pasu. Angele se usměje a sklopí oči. Ten jeho pohled,plný lásky a vášně,to jak se jí dotýká. Musí sklopit oči protože se jí podlamují kolena. "Nepojedeme ke mně? Chtěl bych tě dnes mít už jen pro sebe." Pohladí ji hřebetem ruky po tváři a vášnivě ji políbí na rty. "Tak dobře." Usměje se na něj Angele a jde si pro kabelku.
Když se se všemi rozloučí,a slíbí rodičům že se jim zase brzy ukážou a přijdou na oběd,nastoupí do auta a Nick nastartuje. "Už se nemůžu dočkat až budeme spolu,o samotě,jen ty...a já" Pošeptá mu Angele do ucha a poslední dvě slova řekne svůdným hlasem při kterém Nick pomalu přichází o rozum. Zrychlí,a když dojede k jeho domu,rychle vystoupí,otevře Angele dveře a když zajdou do domu a zabouchnou se dveře,Nick se na ni vrhne a začne ji divoce líbat. Vezme ji do náruče a jde s ní nahoru do ložnice. Položí ji na postel a dál ji líbá. "Nicku?" "Mmmmm.....?" Zamručí Nick a ne a ne se od jejích rtů odlepit. Angele ho jemně odstrčí a usměje se. "Zajdu si dát sprchu,a potom budeme pokračovat,ano?" "Proč mě tak mučíš lásko?" Řekne Nick naoko ztrápeně a udělá smutný obličej. "Hned budu hotová" Zasměje se Angele a políbí ho. Potom vstane,a jde do koupelny. Protože se Nickovi nechce jen tak čekat,a chce se nějak odradit od toho aby vlezl za ní do sprchy,jde se také umýt.
Je samozřejmě hotový dřív než ona,a tak zapálí na nočních stolcích svíčky,sedne si na postel a vypne mobil.
Když Angele vyjde z koupelny,má na sobě spodní prádlo a rozpačitě se usmívá.
Nick si stoupne a dojde až k ní. Políbí ji na rty a usměje se. "Angele.." Podívá se na ni a chce jí říct jak je krásná,ale ona ho překvapí tím že ho začne chtivě líbat.
Nick je vezme opět do náruče a položí ji na postel. Angele uvidí svíčky a usměje se. "Ty jsi romantik" Usměje se na něj a hladí ho po zádech. "Já jsem blázen" Řekne Nick a začne ji líbat na krku. "Do tebe" Dodá a jeho ruka se sune k zapínání její podprsenky. Cítí jak se Angie napne,a očekáváním přeřývavě dýchá. Nick ji rozepne a odhodí někam za sebe. Znova ji začne líbat na krku a posunuje se podél linie jejího těla dolů. Angele je pořád napnutá a nervózní. Nick se zase posune nahoru a políbí ji na čelo. "Uvolni se broučku" Usměje se na ni. "Nicku já ještě nikdy..." Začne ale Nick ji umlčí polibkem na rty. V duchu se ale podiví. Myslel si že krásná s pžitažlivá dívka jako ona už má určitě zkušenosti. O to líp se ale cítí,že je její první,a o to víc to bylo romantické,pro ně oba. "To nevadí. Nech to na mě,ano? Jen se uvolni.." Pošeptá jí do ucha a jedním šikovným pohybem jí stáhne kalhotky. Angele vzrušením naskočí husí kůže. Nick ji začne líbat na krku a hladit ji po vlasech. Angele slastí zavře oči a zakloní hlavu. Rukama přejíždí po jeho vypracované hrudi a svalnatých pažích. Nick spojeně zamručí a usměje se. "Krásně voníš" Řekne a znova ji začne líbat na rty. Tuhle chuť si chce navždy zapamatovat. Tuhle kouzelnou chvíli,a doufat že jich bude ještě spousta. Angele na chvíli oddělí své rty od těch jeho a zadívá se mu do očí. "S tebou...jsem konečně šťastná. Miluju tě Nicku,víš to?" Pohladí ho po tváři a usměje se. Nick nemůže uvěřit svému štěstí. Tohle mu vlastně řekla poprvé,a on jí to ještě taky takhle přímočaře neřekl. To jaké má štěstí,že tu leží se svou milovanou dívkou,jsou si jeden druhému tak blízko a vyznávají si upřímnou lásku ho naplňuje obrosvkým štěstím. "Miluju tě,Angie." Odpoví a znovu ji začne líbat na rty. "Moje sladká Angie" Usměje se ještě a potom se mu začne zatmívat před očima,když se Angele lehce dotkne jeho boxerek kde už se rýsuje velká boule a začne mu je stahovat. Nick putuje dlaněmi po jejím těle a dotýká se každého centimetru její jemné kůže,jemné jako hedvábí. Angele pod jeho doteky potichu sténá a přitáhne si ho zase k sobě aby ho mohla políbit.
Když se Nick probudí,je 7 hodin a v LA zrovna vychází slunce. Jeho okno v ložnici je přímo na východ a tak celou místnost ozařuje zlatavá záře. Angele leží na jeho hrudi a potichu oddechuje. Usměje se když ji uvidí a pohladí ji po zádech. Pozoruje ji a probírá se jejími hnědými vlasy,které ve světle slunce také zlatě září a rozprostírají se jí na prsou. Vypadá jako víla,pomyslí si Nick a usměje se. Je pořád nahá,ostatně jako on. Rukou ji hladí po celém těle a políbí ji na nos,jako to včera udělala ona. Při vzpomínce na včerejší/dnešní noc se znova musí usmát. Milovali se skoro do rána,a byl to nejlepší zážitek jejich života. Chvíli trvalo než se Angie dostala přes počáteční bolest,a Nick musel být opravdu něžný. Potom už se ale milovali se spoustou vášně a rychle,střídali polohy,ale většinou se tomu druhému dívali do očí a snažili se zapamatovat si tak úžasnou chvíli.
Když se Angele začne probírat,Nick ji pořád pozoruje. Otevře ty nejkrásnější oči jaké kdy Nick viděl, a protáhne se. Když spatří Nicka začervená se. "Ahoj lásko" Přitáhne si ji Nick k sobě a dlouze ji políbí. "Dobré ráno" Usměje se na něj Angele a pohladí ho po tváři. Potom oba leží,přitulení k tomu druhému a sledují východ slunce.

To be continued. . .

Hell yeah!

29. července 2012 v 22:23 | Coco ♥ |  My Diary
Tak ve Farmě do duelu nešel můj miláček Míša♥
a to mi udělalo velkou radost,musela jsem Vám to sdělit! :D
A taky mě to dobylo,takže píšu ffku a za chvíli Vám ji sem dám :)
Zatím,Coco ♥


Holky,chcete si vydělat? Staňte se kosmetickými poradci.

29. července 2012 v 19:40 | Coco ♥ |  Tutorials
Tohle je účinný návod jak si vydělat.
Já jsem shopaholik,a moje vysoké kapesné mi nestačí,a když si chci kupovat drahé věci,tak si na to sama vydělám :).
Nechte se zaměstnat u oriflame. Oficiálně to nemůže být pro osobu mladší 18ti let,
ale napíše se to na vašeho zákonného zástupce a oni s tím nemají problém,neděláte nic proti předpisům.
Každý měsíc dostáváte katalogy a ty rozdáte komu můžete. Oni si vyberou co si chtějí objednat,a vy podáte objednávku.
Za dva dny dojde balíček s objednanými věcmi.
Dostanete k tomu speciální meteriály,kde jsou různé kódy apod. co k tomu potřebujete.
Nákupní cena je to za kolik se to objedná a prodejní cena je to za co to prodáte,provize mezi tím je vaše. Tím pádem nejste limitovaní výplatou jednou za měsíc,ale výplatou podle toho jak se snažíte.
Taky za to kolik a co objednáte dostanete body,a za ty se potom dostávají velmi hodnotné dárky.
Já si za měsíc vydělávám pár tisíc,
ale já jsem extrém,tuhle částu jsem si vydělávala už první 2 objednávky,moje sponzorka mě zbožňuje :D
Stačí se jen snažit :)
Jediná překážka může být kde bydlíte,
protože Oriflame centra nejsou všude.
Myslím že jsou jen v Praze,Brně,Olomouci a Ostravě.
Jestli ale jako já rádi utrácíte a nestačí vám kapesné,
určitě do toho jděte :))

Zatím,Coco ♥


McDonald food-Hot or Not?

29. července 2012 v 19:18 | Coco ♥ |  My Diary
Přichází nespočetněkrát přebrané téma,
fastfoody.
To jak je to nezdravé,blablabla,
vynecháme.
Mě by zajímalo jak jste na tom vy,jestli v McDonaldu jíte rádi,i když je to nezdravé,
a co si o tom myslíte.
Nezdravé to sice je,
ale občas se to celkem hodí.
Přes školní rok v něm jím skoro vždy jeden den v týdnu,a to oběd,protože mám odpoledku,a občas si tam dám zmrzlinu nebo kafe.
Nemusíte dlouho čekat,ale nadruhou stranu se "mekáč" pořád zdražuje,a tak to kolikrát není úplně výhodné.
Když nevezmu ohled na to,že jsou to opravdu kalorická jídla když pominu saláty,
tak když spěchám a potřebuju se najíst rychle a tak,aby mi to chutnalo,a můžu si to vzít i s sebou,
tak za mě určitě Hot.
Co vy? :)

Coco ♥


You guys are awesome!!!

29. července 2012 v 19:03 | Coco ♥ |  My Diary
Přesáhli jsme 400!!!
Včera jsem oslavovala 300 návštěv,a teď už je 400! A to ještě není tak pozdě,je teprve sedm :D
Blog jsem založila 21.7. což je týden a dva dny zpět,
a jsem vážně nadšená :)
Taková chvíle a už ten blog má (podle mě) celkem úspěch :)
Snad takhle za chvilku budu oslavovat 1000,a pokud budete pokračovat tak jako do teď,
bude to za týden :D
Miluju Vás,
Coco ♥


Jsem tu a budu tu až do noci!

29. července 2012 v 18:38 | Coco ♥ |  My Diary
Tak konečně jsem tu,
snad sem dnes ještě někdo příjde :D
Nevím jestli dnes splodím další díl ffky,i když bych moc chtěla,
ale mám zdravotní problémy a momentálně mám dost bolesti,
takže do sebe liju spoustu pití,dám si prášek,zapálím aromalampičku a snad tu vydržím :)
Jinak,MOŽNÁ přidám ten slíbený článek o líčení,nějaký hot or not,MOŽNÁ článek o Lauren Conrad,
a dál uvidím,na tutorial teď nemám sílu :D
Já to ráda dělám s vlastními fotkami apod. a nekopíruju obrázky,takže to dnes asi nedám.
Taky mám nervy na dranc,protože ve Farmě dnes bude duel,a já se bojím že do něj půjde můj
miláček Michal♥ :D :D :D
Já jsem prostě psychopat..
Tak vyčkávejte,snad něco přidám :D

Vaše Coco ♥


Saturday

29. července 2012 v 13:04 | Coco ♥ |  My Diary
Ahoj,
tak dnes tu odpoledne nebudu,venku se konečně trošku ochladilo,a my jedeme pryč,
ale večer tu určitě budu a budu přidávat o stošest!
Chtěla bych napsat něco do rubriky Fashion&Cosmetics co se týká líčení,
a chci se Vás zeptat,jestli se líčíte,a jestli ano používáte bronzer a rozjasňovač? :D
Jen tak abych věděla jestli má ten článek cenu :)
Jinak se pokusím přidat další díl Ff,jestli to ale stihnu,
a nějaké to hot or not a něco do top free :)
Ale znáte mě,vždycky ty plány měním :)
Zatím se tu mějte,
večer mě tu máte zpátky :)
Vaše Coco ♥


Just Us 6.Díl

28. července 2012 v 21:55 | Coco ♥ |  Fan fiction

Tady je další díl,teď byla jednodenní pauza,potřebovala jsem trochu pomyslet co bude dál :) Snad se Vám bude líbit. Chtěli by jste aby byla na hodně dílů,nebo na míň? :D Já nevím jestli bych to teď dokázala utnout,je to takové moje dítě :)
Určitě začnu psát další fan fiction,ale zatím se chci věnovat téhle.
Jinak tento díl bych chtěla věnovat Ariven která ffku čte ráda,podle jejích kometářů,a vždycky komentuje :) Tak,čtěte :)

*O hodinu později*
Angele a Nick leží na terase na dvoumístné lenošce,mají zapálené svíčky a dívají se na celé LA které je vidět jako na dlani.
Nick ji pohladí po vlasech a začne její krk obsypávat lehkými polibky. Potom jí dlaněmi zajede pod blůzu a přejíždí jimi po jejím těle. "Ale ale" Zasměje se Angele podívá se na něj. Vymaní se z jeho sevření a sedne si obkročmo na jeho klín. "Už jsem řekla,a to rozhodnutí nehodlám měnit." Nick smutně zakňučí. "Kdyby jsi mě potom nechal,bylo by to pro mě ještě horší." Usměje se na něj a vlepí mu pusu. "Ty můj blázínku,já bych tě přece nikdy neopustil." Odpoví a pohladí ji.
"Věřím ti. A tím pádem nemáme kam spěchat. Chci počkat až bude ten pravý čas." Prohrábne mu Angele vlasy a přitulí se na jeho hruď. "A kdy to bude?" Zeptá se Nick šeptem a políbí ji na ušní lalůček. "Brzo" Usměje se Angele a nasaje jeho vůni. Nick ji obejme pažemi a hladí ji po vlasech.
Potom oba usnou.
Když se Nick vzbudí,tak zjistí že usnuli a spali asi 2 hodiny. Je půl jedenácté. Angele tiše oddechuje na jeho prsou a její dech o hřeje přímo u srdce. Vstane a opatrně,tak,aby ji neprobudil,ji vezme do náruče. Odnese ji do postele a položí ji na pravou stranu,kde už tak dlouho nikdo neležel. Strana vedle něj byla až doteď prázdná. Když vidí jak tam Angie leží,jako by se v něm nafouknul balón,radosti a štěstí. Jakoby tohle byla definitvní známka a utvrzení toho že už nebude sám. Že našel svou drahou polovičku kterou bude moci milovat dokonce života.
Zajde se osprchovat a všechny ty věci a obleče si tepláky. Když si jde lehnout všimne si že Angele má na sobě pořád blůzu na knoflíčky s volánky a džíny.
Musí jí v tom být nepohodlně,ale neodvažuje se ji svléknout,na to je příliš dobře vychovaný,i když ho to ohromně láká. Ale ona tak sladce a tvrdě spí že nemá to srdce. Nějaký hlásek v hlavě ho pořád navádí aby to udělal sám,ale nakonec se rozhodne ji něžně vzbudit. "Angie" Pošeptá a políbí ji na čelo.
"Mmmmm..." Zamručí a převalí se. "Vatávej,jen se převlékni,v tomhle ti musí být nepohodně." Pohladí ji a dá jí vlasy za ucho. "Mě se nechce" Zasměje se Angele a pomalu si sedne. "Ale nemám tu věci na spaní" Řekne když vstane a pomalým krokem dojde ke svojí kabelce. "Něco ti půjčím" Řekne Nick a vydá se do své šatny do které se jde přímo z ložnice. "Já se půjdu ještě umýt jo?" Zavolá na něj Angele. "Už jsem se celkem probrala." Dodá a vydá se do koueplny. "Dobře,jdi do té přes chodbu,tam je větší sprcha a čísté ručníky." Odpoví jí Nick,ale Angele už zaleze do koupelny do které se jde přímo z ložnice. Svlékne se a vleze si do sprchy.
Mezitím Nick ve své šatně prohrabává své věci a hledá něco co by jí půjčil. Ale vždy najde něco co už na sobě měl.
Angele zatím vyleze ze sprchy a namaže se kokosovým mlékem které najde stát na poličce. Potom si vyčístí zuby,a pročesává si dlouhé hnědě vlasy.
Nick konečně najde čisté tričko,Tmavě zelené,které jí bude určitě dlouhé. Vezme ho a chce si jít do koupelny změřit cukr,ale když pootevře dveře uvidí že před zrcadlem stojí Angie a češe si vlasy. Od pasu nahoru je nahá,a vypadá že si ho nevšimla.
Potichu k ní dojde a obejme ji kolem pasu. Angele nadskočí a vyjekne. "Nicku!" Protestuje a snaží se si odhalené části těla zakrýt. "No tak,nech mě ukázat ti jak po tobě toužím" Pošeptá ji do ucha a začne jí líbat krk. Angele se k němu otočí a obejme ho kolem krku. "Jsi tak krásná" Usměje se Nick a znovu ji začne líbat,ale na rty. Angele jeho polibky opětuje,a slastně zamručí. Nick se na ni natiskne celým svým tělem a dál ji líbá. Když se jejich rty konečně oddělí,Angele přerývaně dýchá a Nick ji musí zachytit ve své náruči,protože se jí podlamují kolena. Angele si od něj vezme tričko a obleče si ho. Potom ji Nick vezme do náruče a odnese ji do postele,kde si ještě dlouho do noci,přitulení jeden k druhému,povídají.
Když se Angele probudí,Nick už vedle ní neleží. Podívá se na budík na Nickově nočním stolku. Je půl 11. "Sakra" Zakleje a vyskočí z postele. Umyje se,učeše si drdol,obleče se a seběhne dolů.
Přijde do kuchyně,a tam sedí u stolu Nick s nějakým mužem a popíjí kafe. "Ahoj lásko" Usměje se Nick a vstane od stolu. "Tak tady ji máme." Vstane i muž a usměje se na ni. Nick ji sladce políbí na rty a obejme ji kolem pasu. "Vyspala jsi se dobře?" Zeptá se jí a ona s úsměvem přikývne. "Angie,tohle je Joe,můj bratr." Řekne Nick a Angele přikývne. Hned ji to napadlo,jsou si opravdu podobní. "Joe" Natáhne k ní Joe ruku. "Angele" Představí se i ona a ruku mu stiskne.
Sednou si zpět ke stolu a Nick jí dělá snídani. "Dáš si kakao?" Obrátí se na ni Nick. "Jo" Odpoví mu a zakousne se do croissantu co leží spolu s ostatními koláči na stole.
"Tak,co jste dělali v noci?" Zakření se na ni Joe. "Nestarej se Josephe" Zavolá na něj od linky Nick. "No dobře no" Odsekne sklamaně a upije ze svého hrnku kávu. Nick přijde a položí před Angele kakao s pěnou a skořicí nakresleným srdíčkem.
"No,Angele,máma bude nadšená že si její nejmilovanější synáček konečně našel holku." Zasměje se Joe,zatímco Angele Nickovi vlepí pusu a upije kakaa. "Už se moc těším až vaše rodiče poznám. Musejí být úžasní." Řekne a položí Nickovi hlavu na rameno.
"Vlastně... Proto jsem tady." Odpoví Joe.
"Rodiče dnes pořádají takovou velkou rodinou sešlost. Budou tam přátele,rodina,a všichni,a chtěl bych tě jím představit." Vysvětlí Nick. "Není na to ještě trošku brzo?" Zaváhá Angele a upře oči na Nicka. Ten jen zakroutí hlavou a dlouze ji políbí. " No vy jste teda hrdličky." Řekne Joe a zakroutí hlavou. "Já už budu muset,uvidíme se večer!" Mávne na ně a jde.
Angele od Nicka odejde kolem třetí,a jede k sobě domů. Domluví se že v půl šesté ji Nick vyzvedne.
O půl šesté Nick vyjede a když zastaví na její adrese Angele už tam stojí. "Nechtěla jsem aby jsi bloudil." Vysvětlí když nastoupí k němu do auta a vášnivě ho políbí. Nick si ji k sobě přivine a spokojeně se usměje. "Příšerně ti to sluší,nevím jestli to vydržím" Řekne a přejede ji očima. Má na sobě grepově červené šaty bez ramínek a zlaté kytičkové náušnice. Vlasy má stáhnuté do uzlu a není nijak výrazně nalíčená,jen lehce,že vypadá jako víla.
"Nevydržíš co?" Usměje se zvědavě Angele a sklopí oči když si všimne jak si ji Nick prohlíží. "Se na tebe nevrhnout." Odpoví Nick a nastartuje. "Vypadáš kouzelně." Dodá,chytne ji za ruku,a Angele s úsměvem proplete jejich prsty.
Když dojedou k domu jeho rodičů vystoupí a jdou ke dveřím. Ze zahrady za domem už jde slyšet spousta hlasů a hudba. Angele najednou zakňučí a chytne se za břicho. "Au" zkroutí obličej. Nick se vyleká. "Co se děje?" Skloní se k ní. "Dobrý,dobrý,jen mě trochu zabolelo..břicho...jsem v pohodě,už je to dobrý." Narovná se Angele a uhladí si šaty. Nick jí moc nedůvěřuje. "Jestli ti není dobře,nemusíme tu být,pojedeme k doktorovi." "Vážně,už je mi dobře Nicku." Políbí ho Angele vydechne. "Dobře,ale kdyby se ti zase udělalo špatně řekni mi ano?" Řekne Nick starostlivě. "Dobře pane doktore." Zasměje se Angele. Nick ji chytí kolem pasu a zazvoní.
Otevřou se dveře,a v nich stojí očividně Nickova matka,protože jí je opravdu podobní. "Ty musíš být Angele! Jsem tak ráda že tě konečně poznávám!" Usměje se mile a energicky ji obejme.
Angele se zasměje a také ji obejme. Nick je šťastně pozoruje a je hrdý,že tahle úžasná dívka je nyní jeho přítelkyní a on to může všem ukázat.

To be continued. . .

Thinking

28. července 2012 v 20:07 | Coco ♥ |  My Diary
Jak užíváte prázdnin? :)
Já se dívám na Válku Bohů,
poradila mi to ségra je to fakt pecka.
I když dost drsné. Já mám hodně ráda historické filmy,a jestli i vy a hledáte něco co jste ještě neviděli,určitě se podívejte :)

Taky je u vás takové vedro?

Tady příšerné. Jinak děkuji za ty rady a názory ohledně kalhot :)) Kdyby jste ještě věděli kde se dají pořídit napište :)
Přemýšlím jestli mám přidat další díl fan fiction.
Chtěli by jste? :)
Blogování mě teď hrozně baví,
plus vaše návštěvy a komentáře mi dělají obrovskou radost :)

Zatím se mějte,Coco ♥


Udělejte si citronádu!

28. července 2012 v 19:57 | Coco ♥ |  Cooking
Když se řekne typické lení pití?
Mě se vybaví citronáda.
Je to naprosto jednoduché,ani na to neptřebujete recept,
a tak mám svůj vlastní,zabere to jen pár minut. Tady ho máte :)

Jeden citron velký citron vymačkáte do džbánu cca 750 ml,a zalejete vodou.
Můžete tam hodit i jedno ukrojené kolečko citronu :)
Potom přidáte cukr,já dávám i 10 lžiček,protože když to dáte do lednice tak to nějak vykrystalizuj,
nebo jak to říct,a jak je to studené moc to tam necítíte.
Naše rodina dává třtinový cukr (hnědý) protože jíme hodně bio,ale když si to dělám sama pro sebe dám si normální bílý.
Potom ukrojte kolečko limetky a hoďte ho tam.
Nevymačkávejte jako ten citron,protože šťává z limetky sama o sobě není nijak aromatický,proto se přidává i s kůrou,navíc citron a limetky hezky barevně kontrastují :D
Potom přidejte listy meduňky a máty,já dávám pět a pět.
Nám to roste na zahradě,ale dá se to i koupit :)
Potom dejte na půl hodinky do lednice a může se pít :)
Zrovna teď ji piju :)
A když si uděláte dva džbánky vystačí to na celý den. Je to osvěžující a plné vitamínů :D


Dobrou chuť,vaše Coco ♥

Ano nebo ne?

28. července 2012 v 19:39 | Coco ♥ |  Fashion&Cosmetics
Letos jsou v "módě" turecké kalhoty.
Neboli nasrávčky jak jim někdo říká :D
Chcic si je pořídit.
Ale ne ty teplákové,
ty se mi nelíbí.
Spíš něco takového
Z lehkého "hedvábného" materiálu.
Ale nemůžu je sehnat.
Takže,mám si je pořídít,nebo ne?
A nevíte kde se dají sehnat?

Za typ budu vděčná :)

Coco ♥