Just Us 3. Díl

25. července 2012 v 0:02 | Coco ♥ |  Fan fiction

Ahoj všichni,vím že jsem říkala že tu budu kolem šesté,ale nějak to nevyšlo,přijela jsem až teď. Ale hned jsem sedla za můj laptop a píšu :) Já jsem teď celkem v depce,ale snad se z toho vypíšu :D A vy mi uděláte radost když budete komentovat :)) Tohle je jen taková ochutnávka :D 4. díl bude mnohem delší a víc zvratový :)
Tak tady ji máte,snad to nebude tak hrozné :D. V tomhle díle se taky objeví nová postava která tam bude ...plánuju natrvalo :D Tak už to nebudu okecávat,čtěte :)


"Angele.." Řekne dívka a jemně stiskne jeho ruku. To je jako anděl. Ona je anděl. Pomyslí si Nick.
Pak si uvědomí že příliš dlouho civí a nic neříká a usměje se. "To je francouzsky ne?" Řekne. "No.. Matka je francouzka. Ale otec američan." Odpoví Angele a plaše se usměje. "Takže.." chce se jí Nick zeptat na něco dalšího ale kolem začnou chodit ostatní hosté hotelu a vypadají že ho poznali.
"Eee...tady...na nás kvůli mě všichni zírají. Nechtěla by jsi... si jít ještě sednout dolů nebo..ale už je celkem pozdě,budou zavírat" Řekne Nick rozpačitě a nenavrhuje jít do jeho apartmá protože ji nechce vyplašit.
"Nepozveš mě na svůj pokoj protože se bojíš co si o tobě budu myslet? Klidně můžeme jít na tvůj pokoj..." Řekne Angele a Nick se podiví. Jakoby se v ní něco pohlo a přestala být plachá. "No..dobře." Usměje se na ni a odemyká svůj pokoj.
"A co že jsi si tak jistá že nejsem úchyl?" Zasměje se Nick a zavře za nimi dveře.
Když dojdou na terasu Angele si sedne do proutěné lenošky a chvíli si ho prohlíží.
"Ty jsi hodný." Řekne a usměje se. Nicka to překvapí. "Já už v životě viděla hodně zlých lidí a ty jsi hodný. Tvoje oči jsou...milé a to jak se chováš je upřímné." Usměje se a dá si vlasy za ucho. Nick se usměje,nemusí ani nic říkat,aby jí vyjádřil jak se mu jeho odpověď líbí a polichotila mu. Tohle ho utvrdilo v tom že ona je vážně anděl. Tak čistá a nevinná,křehká jako růže,která má ale trny a umí se obrnit proti zlu z venčí. Jako malá rybka v oceánu. Západ slunce,který přichází každý den a ukazuje nám jeho krásu.
"Tak,prozradíš mi svoje příjmení?" Zakření se a usadí se naproti ní. "To ani radši ne" Začervená se Angele. "Když má člověk americko-francouzské rodiče pěkně to schytá." Řekne a zasměje se. Její smích je pro Nicka jako symfonie,rajská hudba.
"Nejhorší příjmení už mám já,to trumfneš." Usměje se na ni. "No..." Začne Angele. "Moje druhé jméno je Dorotea,po mámě,a jelikož mám francouzská první dvě jména táta chtěl abych měla americké přijmení,i když máma byla proti. Takže jsem Applegateová..já vím,je to hrozná kombinace." Sklopí oči a směje se. "A jak se jmenuje máma?" Zeptá se Nick a usměje se. "Dorotea De Vere." Odpoví Angele. "Není to ta houslistka?" Řekne Nick a zamyslí se. "Nedávno jsem o ní četl." Usměje se. "Je" Zasměje se Angele. "Táta je majitel firmy pro zpracovávání diamantů,takže toho snad neznáš." Zasměje se ironicky a podívá se mu do očí. Nick se usměje a pomyslí si,jak je roztomilá. "A co tvoje rodina?" Usměje se. "Mám rodiče" řekne a když vidí jak se Angele kření v duchu se za tak pitomou větu nakopne. "A tři bratry. Joe a Kevin jsou starší,Frank je mladší. Kevin je ženatý,má roční dceru Lisu,a s Danielle to je jeho žena,čekají další dítě. Joe..je celkem sukničkář,ale teď má nějakou přítelkyni,i když kdo to je to nevím." Odpoví Nick a zasměje se. "A ty?" Zeptá se ho Angele s úsměvem,trochu sklesle,protože si je jistá že má dokonalý vztah s nějakou nádhernou okatou blondýnou. "Já? Já doufám že taky jednou budu mít krásnou ženu a spoustu dětí,ale zatím jsem sám." Řekne s úsměvem,ale v duchu si říká že to asi těžko,protože teď už navždy bude chtít jen tuhle krásku a ta ho nikdy chtít nebude.
"A co ty,máš sourozence?" Usměje se aby změnil téma a zahnal smutek. "No..j-já.." Zakoktá se. "P-promiň." Řekne a v očích se jí zalesknou slzy. Než Nick stačí něco udělat nebo říct,vstane z křesla a zmizí. Nick zůstane sedět jako opařený a přemýšlí co udělal špatně. Že by se něco stalo jejímu sourozenci,a proto byla celou dobu tak smutná? A on teď odkryl starou ránu?
Vyšel na chodbu a zaklepal na její dveře. Když nikdo nepřišel otevřít zaklepal znova a zavola "Angele? Angele,omlouvám se..no tak,promiň..já nechtěl...nechtěl jsem ti nijak ublížit." Přitiskne ucho ke dveřím,i když ví že to není slušné,a uslyší tiché vzlykání. Ještě chvíli potom klepe,ale pak si řekne že ji raději nechá a zajdem za ní zítra.
Zajde na svůj pokoj a pustí si baseball.
Další den ráno
U snídaně Nick Angele neviděl,a když se s ní nepotkal ani na obědě rozhodl se že se půjde projít a trochu si vyčistit hlavu. Připadal si jako nemocný,nemohl nic dělat a pořád myslel jen na ni. Došel k pláži a koupil si zmrzlinu. Sedl si na písek a díval se na moře. Moc lidí tam nebylo,všichni byli někde zalezlí vevnitř nebo pod slunečníky protože bylo poledne a slunce opravdu pálilo. Zachvíli k němu dojde Greg v doprovodu usmívající se dívky.
Měří asi metr 72,má dlouhé nohy,vlnité světle hnědé vlasy pod prsa a zelené oči. Na sobě má plavky s leopardím vzorem,a piercing v pupíku. Usměje se na Nicka a než stačí něco říct Greg ji předběhne.
"Tohle je Stephenie,moje..přítelkyně. Přiletěla dnes,je z Evropy." Řekne Greg a usměje se. Nick vstane a opráší ze sebe písek. "Těší mě,Nick." Usměje se a potřese si s ní rukou. "Že jsi se nepochlubil." Plácne Grega po zádech a zasměje se. Stephenie je moc hezká,ale ne Nickův typ. Před očima má pořád jen Angele. "No,užívejte si to tu,sejdeme se večer jo Gregu,já už teď musím." Řekne Nick a než Greg může jakkoliv protestovat už je pryč.
Zamíří do nedalekého obchodu a koupí jahody v bílé švýcarské čokoládě. Potom se vrací zpět na hotel.
Zaklepe na Angeliny dveře a čeká že zase nikdo neodpoví,ale je pevně rozhodnutý že ji chce vidět a bude tu čekat dokud neotevře. Klidně i přes noc.
Ale vzápětí se pootevřou dveře a v nich se objeví Angele která vypadá že se právě probudila. Nick se spokojeně usměje a uvnitř se raduje.
"Prosím,než mě pošleš pryč,podívej se co jsem ti donesl." Udělá Nick psí oči a otevře krabici s jahodami.
"Pojď dál." Pousměje se a překvapený Nick vejde dovnitř.
Angele má nasobě tílko a volné kalhoty s kytičkama,vypadá to jako pyžamo.
"To bylo snadné" usměje se. "Myslel jsem že mě to bude stát mnohem víc přemlouvání." Zasměje se. Položí jahody na stolek s kětinami a rozhlídne se. Angele to tu má podobné jako on,akorát v trochu jiném stylu. A trochu víc zabydlené. Na stole se válí papíry a pastelky,knížky,na posteli má veliký polštář ve tvaru kníru a na pohovce poházené oblečení. "Promiň,mám tu nepořádek.." Řekne nervózně a uklidí oblečení do šatny. "Děkuju za ty jahody..zbožňuje je." Pousměje se. "Dej si,zpraví ti to náladu." Usměje se Nick a sedne si k ní na pohovku. "Vím že...ze slušnosti se asi nezeptáš proč jsem včera...no.." Řekne nervózně Angele a ukousne si jahodu. "Vlastně jsem chtěla ale jestli je to něco co tě bolí tak.." Odpoví Nick rozpačitě. "Ne to je...měla bych ti to vysvětlit já... Měla jsem..bratříčka. Jmenoval se Sam.." Začne Angele. "Narodil se s hodně..slabým srdcem,ale jak rostl zlepšovalo se to. Když mu byl rok,začal být hodně nemocný. Pořád ležel v nemocnici,chodil na všemožné operace. Ke konci už...nemohl nic dělat,jen ležel a spal a potom..,mu srdce selhalo...dva dny před jeho třetími narozeninamy..je to měsíc co umřel a já..." Zlomí se Angele hlas na konci věty a po tvářích se jí začnou řinout slzy. Nick se v duchu opět nakopne. "Rodiče mě sem poslali abych si odpočinula a byla zase šťastná,nemyslela pořád jen na to..." Nick ji opatrně obejme a pohladí ji PO vlasech. Sám ví jaké to je když vám odejde někdo blízký,a tak se rozhodne že se v tom nebude vrtat. "Na,dej si ještě jahodu." Utře jí slzy a usměje se. Angele mu úsměv oplatí.
To be continued. . .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliška Eliška | Web | 25. července 2012 v 10:09 | Reagovat

celkem zajímavé

2 Hribika Hribika | 25. července 2012 v 11:01 | Reagovat

Ve tvaru kníru :D brala bych takovej polštár :DD

3 ariven ariven | Web | 28. července 2012 v 19:21 | Reagovat

Angele Dorotea Applegateová? Ehm...zajímavý jméno :D Ale chudák její brácha... Pěkný díl, jdu na další :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama