Just Us 4.Díl

25. července 2012 v 20:01 | Coco ♥ |  Fan fiction

Tak,tady máte 4. díl,snad Vám tak vynahradím tu minulou hrůzu :D Komentáře s kritikou uvítám :)
Tak snad se Vám bude líbit :)


Ještě chvíli tam tak seděli a dojedli tu krabici jahod v čokoládě. Potom se rozloučili a Nick se odebral na svůj pokoj. Moc rád viděl že Angele aspoň trochu utěšil,a taky ho potěšilo že si ho tak pustila k tělu a svěřila se mu. Když odcházel už bylo 23:00 a Angele vypadala že už je ospalá.
Došel na svůj pokoj a šel se umýt. Potom otevřel dvoukřídlé dveře na terasu a lehl si do postele. Vzal si knížku že si bude číst,ale po půl hodině usnul.
Když se probudil,bylo už 10 ráno. Vstal a šel si dát sprchu.
Potom došel do šatny oblékl si kraťasy a modrou košili s krátkým rukávem. Potom vyšel na terasu a rozhlédl se.
Uvidí že na pláži na písku sedí Angele v bílých šatech a něco dělá.
Rychle seběhl dolů na snídani,kde rychlostí blasku spořádal kus jablečného koláče a vyběhl na pláž za Angele.
Vypadala že si čte. Sedne si k ní a usměje se. "Ahoj Angie" Řekne podívá se jí přes rameno co čte.
Začervená se a knihu zavře. "Ahoj" Pousměje se a podívá se na něj. "Tak,co máš dnesk v plánu?" Zeptá se Angele Nicka.
"No,napadlo mě že bych tě vzal na projížďku loďkou a picnik na nedalekém ostrově." Odpoví Nick s úsměvem a v duchu se modlí aby ho neodmítla. Angele se zatváří rozpačitě. To zní...dobře. Přikývne Angele a Nick se nestačí divit. "Jen se zajdu převléct a..vezmu si věci." Dodá,vstane a míří na hotel. Nick jí je v patách a když jsou ve výtahu,zmáčkne číslo jejich patra. Celou cestu až nahoru mlčí. Nick si ji prohlíží. Bílé šaty obepínají její postavu,a Nicka začnou napadat chlípné myšlenky. Angele se začervená když vidí jak si ji prohlíží,ale sama na tom není jinak. Nickova košilu rýsuje všechny jeho svaly a zvýrazňuje jeho mužnou postavu. Když dojedou Angele zamíří na svůj pokoj. "Ty šaty si nech!" Zavolá na ni Nick s úsměvem. "Sluší ti" Usměje se a Angele se opět začne červenat.
Když je Nick ve svém pokoji,vezme sportovní tašku přes rameno a dá do ní sluneční brýle,peněženku,mobil mikinu kdyby se ochladilo. Jídlo na picnik brát nemusel,protože to už nechal nachystat na loď.
Když vyjde ven,Angele už čeká před jeho dveřmi. "Můžeme?" Usměje se na ni Nick a a ona přikývne.
Zrovna když dochází ke krásné jachtě,přiběhne k nim Greg a obdaruje je rozzářeným úsměvem. "Nevadí když se přidáme?" Řekne a obejme kolem pasu Stephenie která ho v zápětí dohnala.
"Angie,tohle je můj kamarád Greg a jeho přítelkyně Stephenie. Gregu,tohle je Angele..." Než stačí doříct Greg mu skočí do řeči. "No jasně,ta kráska z baru ze které jsi nemohl spustit oči. Jsem rád že Nick má konečně holku. Musí to s ním být úžasné co?" Mrkne na Angele a ta se dnes snad posté začne červenat. "My ne...no" Zakoktá se když se mu snaží vysvětlit že spolu nechodí. "Není potřeba něco vysvětlovat,nechtěl jsem vás dva uvést do rozpaků,chápu že vám chvilku potrvá než si uvědomíte co by jste k sobě mohli cítit." Zakření se Greg a Nick má chuť ho popadnout a hodit do vody. "Tak,můžeme se přidat?" Zopakuje Greg. "No,chtěli jsme jet sami." Řekne Nick. "Mě to nevadí" Usměje se na Nicka Angele. "Aspoň nás bude víc." Řekne mile a na oba nové přátele se usměje. "My nebudeme rušit." Usměje se Greg potutelně a nastoupí na jachtu. Nick si povzdechne a když nastoupí obě dámy vyleze na loď taky a zavře dvířka.
"Tohle je fakt luxusní lodička" slyší Grega odněkud zpodpalubí a zakoulí pobaveně očima. Sedne si na místo "kapitána" a zapne motor. Rozjede se po klidném a skoro nehybném moři. Potom si uvědomí že co nastoupili Angele se mu ztratila z očí.
Rozhlédne se a uvidí ji stát u zábradlí jak se naklání a dívá se do vody. V jemném vánku jí vlají vlasy. Vypadá jako vystřižená z nějakého romantického filmu. Když si Angele všimne že ji Nick pozoruju,dojde k němu a sedne si na opěradlo jeho křesla. Nasadí mu kapitánskou čepici která leží opodál a usměje se. "Mě to nevadí že tu jsou s námi,můžeme se nějaak vytratit." Usměje se na něj. Nicka to co řekla mile překvapí. Oplatí jí úsměv. "Jsem rád že už je ti líp." Řekne. "Díky tobě,víš." Řekne Angele mile,vstane a jde zpět k zábradlí. Zbytek cesty ji Nick pozoruje.¨
Když dojedou k ostrůvku,Stephenie s Gregem vezmou picnikové koše a Nick s Angele jdou za nimi. Pod palmami si roztáhnou velikou deku a a vyskládají ven jídlo. Angele si sedne na velký polštář a Nick si sedne vedle ní. Greg s jeho přítelkyní se usadí naproti nim. Začnou jíst,a povídat si. Angele si se Stephenie dost rozumí,je vážně milá. Když si zrovna povídají o školách které studují,popadne ji Greg do náruče a běží s ní do vody. "Neeeee Greguu" Piští Stephenie a oba se smějí. "Co kdyby jsme se vytratili dokud jsou z dohledu?" Zasměje se Nick a vstane. Angele přikývne a jde za ním. Jdou po pobřeží a povídají si o počasí. "To je nudné téma Nicku" Zasměje se Angele "Můžeme se normálně bavit,já už jsem v pohodě. Usměje se Angele. "Vážně?" Řekne Nick s úlevou a když Angele přikývne oba si sednou do písku. "Večer je tu nějaký koncert,půjdeme se podívat?" Usměje se Nick a čeká co mu odpoví. "Proč ne" Sladce se usměje Angele. "Ta voda vypadá vážně dobře,pojď si zaplavat" Zasměje se,vstane a začne si svlékat šaty. "Pojď" pobídne Nicka,který sedí málem s otevřenou pusou při pohledu na ni jen v plavkách. Je do zlatova opálená a na lopatce má tetování malého letícího ptáčka. "Není na trvalo,za měsíc to bude pryč" Řekne Angele když si všimne kam se Nick dívá a usměje se. "Chtěl jsem tetování už hrozně dlouho,ale nemohla se rozhodnou jaké,a byla jsem si jistá že za chvíli bych zase chtěla jiné,tak se co 2 měsíce nechávám dělat jiné,tohle je moje druhé,předtím jsem měla lapač snů na levých žebrech." Dodá. Nick přikyvuje jakože mu to přijde hrozně zajímavé,ale pořád očima přejíždí její tělo. Ona to naštěstí neprokoukne.
Když se Angele rozeběhne do vody Nick si sundá košili a běží za ní. Voda je opravdu teplá takže do ní rovnou skočí.
Chvíli plavou a potom si sednou na kámen. "Líbí se ti tu?" Zeptá se Nick a usměje se. "Je to tu nádherné. Vidím až na dno moře,všechny ty barevné rybky,nebe bez mráčku...květiny,palmy,všechny ty dobroty" Zasměje se Angele. "Jako v pohádce" Dodá ještě. "Ještě ti tu chybí princ." Zakření se Nick a vypne hruď. "Ty jsi přece princ ne?" Zasměje se znovu. Nick je tak šťastný když ji vidí se smát. Než se naděje Angele seskočí z kamene do vody a plave zpátky na souš. Nick ji následuje,aby ji dohonil,ale nepodaří se mu to. Podiví se jak je rychlá,a usměje se. Když doplave k pláži,Angele leží v písku a má zavřené oči. Nick sebere tři mušle,a začne je skládat podle linie jejího těla. Protože sem moc lidí nejezdí,pláž je plná krásných mušlí a lastur které vyplavilo moře. Bere další a další a skládá je kolem ní. Mezitím Angele otevře oči a usměje se. Musí se smát dál když vidí soustředěný výraz v jeho tváři. Potom si Nick stoupne a nastaví jí ruku. Angele se jí chytne a opatrně vstane aby nerozbila jeho dílo. "Pěkné" usměje se na něj. "Nesahá originálu ani po kotníky" Zazubí se Nick. Angele se zasměje a potom sklopí oči. "Děkuju...ti za to..všechno...proč to pro mě vůbec děláš?" Řekne rozpačitě a podívá se mu do očí. Nick se na ni dlouze zadívá a pohladí ji po tváři. "Protože jsi..vyjímečná." Usměje se na ni. Angele začnou v břiše létat motýlci,a musí pod pohledem jeho nádhernýma očima sklopit pohled. Chvíli tam tak ještě stojí,blízko tomu druhému,a Nick se neodvažuje políbit ji. Tahle chvíle je vyjímečná a on ji nechce zkazit tím že by ji vystrašil.
Když dojí všechno jídlo a ještě jendou se vykoupou,plují zpátky do přístavu a jdou všichni na hotel.
Domluví se že se sejdou před hotelem a společně půjdou na ten koncert. Nick ale jen sedí na posteli a pořád myslí na Angele. Že by si vážně dokázal získat její srdce? Že by ho přece jen mohla chtít a mohla k němu něco cítit? Usmál se když si vzpomněl jak se poslepu navzájem zkoušely krmit. Dala mu do pusy veliký kus melounu a Nickovi všechna ta šťáva tekla po bradě jako malému dítěti. Angele se mu strašně smála,a její smích ho činil hrozně šťastným. Nedokázal si to vysvětlit.
Ještě chvíli potom rozjímal,a pak se šel osprchovat a oblíkl si džíny a bílé upnuté tričko. Pak si změřil hladinu cukru v krvi,protože je cukrovkář,a když skontroloval že je vše v pořádku vydal se ven. Všichni už tam na něj čekali. Stephenie měla na sobě šortky a tílko,Greg taky nátělník a džíny,a Angele taky kraťasy a fialovou blůzu ve které vypadala naprosto úchvatně. "Moc ti to sluší" Pošeptá ji Nick a ona mu věnuje zářivý úsměv. Vydají se na pláž kde je koncert už v plném proudu. Chvíli se baví v davu nadšených fanoušků a zpívají spolu s kapelou,a potom si Stephenie s Angele něco říkají a odejdou. "Nevíš kam šly?" Zeptá se Nick Grega. "Asi si odskočit,holky,znáš to,na záchody chodí spolu." Zasměje se Greg. "Pojď kámo,zvu tě na skleničku." Řekne Greg a odtáhne Nicka k baru.
O hodinu později
Když obě dívky vyjdou z toalet,nemůžou ty dva najít,a tak si dál užívají koncertu. Když koncert skončí pustí DJ hudbu a tančí a zpívá se dál,ale Angele navrhne Stephanie že by si mohli zajít na drink. Dojdou až k baru a objednají si 2 nealkoholická mojita. Sednou si a baví se o všem možném.
"No,já jsem z české republiky,ale od září v USA nastupuju na vysokou,do New Yorku,Greg už nám koupil byt. Já vím že vypadá jako takový ucho co se chová jako drsňák,ale je vážně hodnej." Řekne Stephenie a usměje se. "Já vím,to jsou prostě kluci." Oplatí jí úsměv Angele a odpoví. Napije se a rozhlídne se. To co uvidí ji ale zaskočí tak že jí zaskočí tekutina které se právě napila. Nick sedí u baru s nějakou ženou která má tak velký výstřih že je skoro nahá,má ruku na jejím zadku a něco jí šeptá. Stephenie Angele musí poplácat po zádech aby popadla dech. "Co se děje? Vypadáš jako bys viděla ducha" Zasměje se,ale Angele nic neříká. Cítí zlost i zklamání zároveň. Vezme svoje mojito,dojde až k Nickovi a vylije mu ho na hlavu. Ten vypadá že se hodně lekl a vyskočí ze židle. "Co.." Chce něco říct,ale to Angele už neslyší protože uhání na hotel.
Když dojde na svůj pokoj,skopne z nohou boty,sundá si oblečení a jde si dát sprchu. Potom si obleče pyžamo a zaleze si do postele. Netrvá to dlouho než se rozpláče,a nemůže přestat. On to na ni celou dobu hrál? Jen tak s ní pro zábavu flirtoval,ale nic pro něj neznamená? Prostě to tak udělá s ní a pak jde a nabrnkne si jinou které se dvoří?
Angele to tak moc bolelo. Znala ho třetí den,ale byla si jistá že se do něj zamilovala,a myslela si že k ní taky něco cítí.
Po hodině kdy jen leží a pláče se ozve bouchání na dveře. "Angele? Angele!" "Jdi pryč!" Zakřičí směrem ke dveřím.
"To jsem já,Greg,prosímtě nezlob se na něj. Já jsem ho opil,on o sobě vůbec neví,ta ženská si ho vyhlídla protože je známej a ona ví že má peníze,jsou to jen takový ty společnice,on by to normálně neudělal,má oči jen pro tebe" Vychrlí Greg,ale Angele neodpovídá. Přemýšlí. I kdyby to byla pravda,bude mu hodně dlouho trvat než si to u ní Nick vyžehlí.
Když Angle ani po půl hodině nic neodpovídá,Greg se rozhodne ji nechat se vyspat a jde zpátky na Nickův pokoj polít ho ledovou vodou.

To be continued. . .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Stepka Stepka | 25. července 2012 v 23:32 | Reagovat

Pises uzasne, neni pravda, ze ne! :) a znovu diiiky :) uz jsem hrozne zvedava, co bude dal <3 :)

2 ariven ariven | Web | 28. července 2012 v 19:36 | Reagovat

Tak tahle část byla fakt skvělá! Možná občas trochu opakuješ slova, ale jinak není co vytknout :) Jdu číst dál, zajímá mě Angelina reakce...
Jo a myslím, že jsi článek zapomněla zařadit do rubriky :)

3 Coco ♥ Coco ♥ | Web | 28. července 2012 v 19:41 | Reagovat

Jo to je možné,slova opakuju já vím,ale já mám vždycky výčitky svědémí že jsem slíbila díl a nedala ho sem tam to rychle smolím večer a už ani nevím co tam píšu :D Děkuju :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama