Just Us 5.Díl

27. července 2012 v 16:24 | Coco ♥ |  Fan fiction

Nebudu to okecávat,tady máte další díl :)))
Věnuju ho mojí nejlepší kamarádce,tady ho máš beruško,snad se ti bude líbit :)Když se Angele vzbudila,bylo už 12:00. Vstala,šla se umýt a oblékla si šortky a světle modrou halenku s tříčtvrtečním rukávem,protože venku se ochladilo. Došla dolů na oběd,a potom zpátky na pokoj. Když došla ke dveřím,všimla si že před nimi leží obrovská kytice bílých růží. Musely tam být už předtím,ale jak byla rozespalá asi si jich nevšimla. Vezme je,a na pokoji je dá do vázi. Když si k nim chce přičichnout všimne si malého lístečku zastrčeného mezi okvětními plátky. Otevře ho a přečte si krátký vzkaz.
"Omlouvám se. Prosím dovol mi to napravit."
Zase jí začne být do breku,a tak lísteček zastrčí zpátky a jde si číst.
Mezitím Nick na svém pokoji sedí na posteli a snaží se odhodlat k tomu aby šel zaklepat na její dveře. Cítí se jako naprostý pitomec. Ze včerejšího večera si moc nepamatoval,jenom to jak do sebe lil jednohho paánka za druhým,a potom jak mu Angie vylila na hlavu mojito. A vůbec se jí nedivil. Taky byl pěkně naštvaný na Grega protože od něj bylo nezodpovědně ho takhle opít,protože Nick má cukrovku,ale naštěstí je všechno v pořádku. Aspoň co se týče jeho zdraví,nic ho nebolí. Jen srdce.
Po další hodině sezení a rozhodování se vstane a jde zaklepat na její dveře.
Žádná odpověd,nikdo nepříjde otevřít. "No tak,Angie,otevři prosím.." Řekne a z hlasu se mu vytrácí poslední zbytek naděje. Když po dalším zaklepání nikdo neotvírá,vzdá to,ale jen to klepání. V duchu už si slíbil že to nevzdá nikdy. Vyjde z hotelu a zamíří na pláž.
Když dojde uvidí Angele která sedí na písku a nechává si nohy omývat večerním přílivem.
Nickovi spadne kámen ze srdce,že je tady a ne na pokoji kde si myslel že ho ignoruje.
Sedne si k ní a spustí. "Angie.. To co jsem udělal.. Nebylo vědomě. Ale myslím že to už ti Greg vysvětlil.. Já jsem hroznej idiot... Nedokážeš si představit jak si to vyčítám,nikdy bych se tu na jinou dívku ani nepodíval,zajímáš mě jenom ty." Dopoví a podívá se na ni. Angele zvedne uplakané oči a zase je sklopí. Nicka zabolí u srdce když vidí jak je smutná. "Angie prosím" Obejme ji,a cítí jek je napnutá a sedí rovně jako skamenělá. "Neplač" dodá Nick pohladí ji po vlasech. Cítí jak se Angele zachvěje. Potom se ale uvolní a schoulí se do jedo velké náruče.
Angele nasaje jeho vůni zavře oči. Najednou jakoby zapomněla co udělal. Nechce to nechat být a hrát to na lehkou váhu,ale vidí na něm že je upřímný a že ho to vážně mrzí.
Zvedne hlavu a podívá se na něj. Překvapí ji jak jsou najednou jejich obličeje blízko u sebe.
Nick ji pohladí po tváři. Je úplně omámený její krásou. Ty nevinné oči se zlatým odleskem které se na něj s očekáváním dívají. Namotá si pramen jejích vlasů na prst a usměje se. "Odpustíš mi to?" Řekne a a zadívá se jí do očí. Angele se v nich topí,jsou jako moře čokolády. Přikývne,a potom se usměje. "Možná" řekne a v očích se jí zajiskří. Nick se k ní nakloní a přitiskne své rty na její.

Zbytek dovolené si Nick a Angele užívali v blízkosti toho druhého. Chodili se potápět,ráno si přivstali a šli sbírat na pláž mušle které moře přes noc vyplavilo. Jeli na prohlídku na sousední ostrůvek,byli si v místním aquáriu zaplavat si s delfíny a večer chodili na romantické večeře. Každou volnou chvilku věnovali vyznávání lásky tomu druhému.
Za týden se vrátili zpět do LA,a Nick zjistil že Angele Bydlí jen 3 bloky od něj.
A zazvonil zvonec a pohádky byl konec.
Ne,dělám si srandu :D

Pondělí odpoledne
Když Nick dojel domů,šel si dát sprchu a vybalit si. S Angele se domluvili že se sejdou večer,a on už teď počítal každou vteřinu než ji znova uvidí. Vyvenčil svého psa Elvise a proběhl se s ním. Potom si šel dát další sprchu protože se dost spotil a odjel do studia vyzvednout nějaké materiály ke svému novému albu. Cestou zpátky se stavil u svého bratra Joea.
"No ahoj brácho!" Zvolá Joe když mu otevře a obejme ho. Vtáhne ho dovnitř a vede ho do obýváku. "Celou dobu ses mi ani neozval,a viděl jsem fotky v novinách,takže teď chci slyšet všechno do posledního detailu,kdo je ta kráska?" Řekne zvědavě Joe a vytáhne z lednice dvě plechovky coly. "Jmenuje se Angele." Řekne Nick a sedne si. "A jak moc je to s ní vážný?" Řekne Joe,sedne si vedle něj a podá mu jednu plechovku. "Doufám že dost" Zasměje se Nick. "Celej záříš" Zasměje se Joe. "Dlouhé noci plné žhavého sexu mě taky vždycky psychicky dobijou" Zakření se Joe a Nick zakroutí hlavou. "My spolu nespíme." Řekne a Joe vykuí oči. "Nespíte? Jakto? Hlavně neříkej že to ve vztahu není potřeba. Já tě znám Nicku,a navíc je to fakt kočka." Řekne Joe a poplácá ho po raměni. "Jo,je to vážně kus." Zasměje se Nick. "Ale nechci na ni spěchat." Odpoví. "No,už se nemůžu dočkat až ji poznám." Řekne Joe a potutelně se usměje. "Od ní ruce pryč." Řekne Nick výhružně a dloubne ho do žeber. Dopije pití a vstane. "No,já už musím jít. Večer jdeme na večeři a potom ji vezmu ke mně." Rozloučí si Nick a jde se obout. Joe po něm hodí významný pohled. "Nezapomeň mě o všem informovat!" Řekne a znova se zasměje. Když se rozloučí,Nick nasedne do auta a ještě zajede nakoupit. Potom jede domů.
Když je 19:00 nasedne do auta a jede vyzvednout Angele. Na sobě má džíny a bílou košili. Dojede k velké usedlosti a vystoupí. Dům je veliký,s obrosvskou zahradou a velkou garáží. Než stačí zazvonit,vyběhne Angele z domu běží k němu. Nick roztáhne náruč a ona ho obejme. Zvedne hlavu a dlouze ho políbí. Nick její polibky opětuje a slastně zamručí. "Tolik jsi mi chyběla." Usměje se na ni a pohladí ji po tváři. Nasednou do auta a Nick nastartuje. "Tohle je tvůj dům?" Řekne a kývne hlavou na velkou rezidenci. "Ne,rodičů." Zasměje se. " Já myslel že bydlíš sama." Řekne Nick a usměje se. "Jo to jo,ale dlouho jsem se s nimi neviděla tak jsem u nich přespala,bydlím v bytě v centru. Ale teď stejně nebyli doma,jeli na nějakou tátovu firemní akci." Řekne Angele a vlepí Nickovi pusu na tvář. Nick se spokojeně usměje a vyjede. "Tak jakou restauraci jsi vybral?" Řekne Angele a otevře okýnko. "Nech se překvapit." Zasměje se Nick.
Po 10 minutách cesty dojedou k jeho domu a vystoupí. "Jo takhle" zasměje se Angele. "Chtěl jsem tě potom vzít ke mně,tak jsem to spojil." Oplatí jí úsměv Nick a odemkne. Hned k nim přibehne Nickův zlatý retrývr. "Ahoj fešáááku" Skloní se k němu Angele a začne se s ním mazlit. Nick ji šťastně pozoruje. "Tohle je Elvis. Elvisi,tohle je Angie." Představí je a usměje se. Potom Angele usadí ke stolu a jde dělat večeři. Ta jen pozoruje jak se jeho svalnatá postava ladně pohybuje po kuchyni a usmívá se. Vstane a zezadu ho obejme. Nick se usměje a otočí se k ní.
"Já už vlastně ani nemám hlad." Usměje se Angele a obejme ho kolem krku. Nick přikývne a zakření se. "Ani já ne." Řekne a uvězní její rty v jeho polibku.

To be continued. . .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ariven ariven | Web | 28. července 2012 v 19:41 | Reagovat

Jsem ráda, že mu odpustila. A ta scéna, když se jí omlouval byla napsaná prostě dokonale! :)

2 Coco ♥ Coco ♥ | Web | 28. července 2012 v 19:45 | Reagovat

děkuju moc :) jsem ráda že to někdo čte,zrovna píšu další díl :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama