Just Us 6.Díl

28. července 2012 v 21:55 | Coco ♥ |  Fan fiction

Tady je další díl,teď byla jednodenní pauza,potřebovala jsem trochu pomyslet co bude dál :) Snad se Vám bude líbit. Chtěli by jste aby byla na hodně dílů,nebo na míň? :D Já nevím jestli bych to teď dokázala utnout,je to takové moje dítě :)
Určitě začnu psát další fan fiction,ale zatím se chci věnovat téhle.
Jinak tento díl bych chtěla věnovat Ariven která ffku čte ráda,podle jejích kometářů,a vždycky komentuje :) Tak,čtěte :)

*O hodinu později*
Angele a Nick leží na terase na dvoumístné lenošce,mají zapálené svíčky a dívají se na celé LA které je vidět jako na dlani.
Nick ji pohladí po vlasech a začne její krk obsypávat lehkými polibky. Potom jí dlaněmi zajede pod blůzu a přejíždí jimi po jejím těle. "Ale ale" Zasměje se Angele podívá se na něj. Vymaní se z jeho sevření a sedne si obkročmo na jeho klín. "Už jsem řekla,a to rozhodnutí nehodlám měnit." Nick smutně zakňučí. "Kdyby jsi mě potom nechal,bylo by to pro mě ještě horší." Usměje se na něj a vlepí mu pusu. "Ty můj blázínku,já bych tě přece nikdy neopustil." Odpoví a pohladí ji.
"Věřím ti. A tím pádem nemáme kam spěchat. Chci počkat až bude ten pravý čas." Prohrábne mu Angele vlasy a přitulí se na jeho hruď. "A kdy to bude?" Zeptá se Nick šeptem a políbí ji na ušní lalůček. "Brzo" Usměje se Angele a nasaje jeho vůni. Nick ji obejme pažemi a hladí ji po vlasech.
Potom oba usnou.
Když se Nick vzbudí,tak zjistí že usnuli a spali asi 2 hodiny. Je půl jedenácté. Angele tiše oddechuje na jeho prsou a její dech o hřeje přímo u srdce. Vstane a opatrně,tak,aby ji neprobudil,ji vezme do náruče. Odnese ji do postele a položí ji na pravou stranu,kde už tak dlouho nikdo neležel. Strana vedle něj byla až doteď prázdná. Když vidí jak tam Angie leží,jako by se v něm nafouknul balón,radosti a štěstí. Jakoby tohle byla definitvní známka a utvrzení toho že už nebude sám. Že našel svou drahou polovičku kterou bude moci milovat dokonce života.
Zajde se osprchovat a všechny ty věci a obleče si tepláky. Když si jde lehnout všimne si že Angele má na sobě pořád blůzu na knoflíčky s volánky a džíny.
Musí jí v tom být nepohodlně,ale neodvažuje se ji svléknout,na to je příliš dobře vychovaný,i když ho to ohromně láká. Ale ona tak sladce a tvrdě spí že nemá to srdce. Nějaký hlásek v hlavě ho pořád navádí aby to udělal sám,ale nakonec se rozhodne ji něžně vzbudit. "Angie" Pošeptá a políbí ji na čelo.
"Mmmmm..." Zamručí a převalí se. "Vatávej,jen se převlékni,v tomhle ti musí být nepohodně." Pohladí ji a dá jí vlasy za ucho. "Mě se nechce" Zasměje se Angele a pomalu si sedne. "Ale nemám tu věci na spaní" Řekne když vstane a pomalým krokem dojde ke svojí kabelce. "Něco ti půjčím" Řekne Nick a vydá se do své šatny do které se jde přímo z ložnice. "Já se půjdu ještě umýt jo?" Zavolá na něj Angele. "Už jsem se celkem probrala." Dodá a vydá se do koueplny. "Dobře,jdi do té přes chodbu,tam je větší sprcha a čísté ručníky." Odpoví jí Nick,ale Angele už zaleze do koupelny do které se jde přímo z ložnice. Svlékne se a vleze si do sprchy.
Mezitím Nick ve své šatně prohrabává své věci a hledá něco co by jí půjčil. Ale vždy najde něco co už na sobě měl.
Angele zatím vyleze ze sprchy a namaže se kokosovým mlékem které najde stát na poličce. Potom si vyčístí zuby,a pročesává si dlouhé hnědě vlasy.
Nick konečně najde čisté tričko,Tmavě zelené,které jí bude určitě dlouhé. Vezme ho a chce si jít do koupelny změřit cukr,ale když pootevře dveře uvidí že před zrcadlem stojí Angie a češe si vlasy. Od pasu nahoru je nahá,a vypadá že si ho nevšimla.
Potichu k ní dojde a obejme ji kolem pasu. Angele nadskočí a vyjekne. "Nicku!" Protestuje a snaží se si odhalené části těla zakrýt. "No tak,nech mě ukázat ti jak po tobě toužím" Pošeptá ji do ucha a začne jí líbat krk. Angele se k němu otočí a obejme ho kolem krku. "Jsi tak krásná" Usměje se Nick a znovu ji začne líbat,ale na rty. Angele jeho polibky opětuje,a slastně zamručí. Nick se na ni natiskne celým svým tělem a dál ji líbá. Když se jejich rty konečně oddělí,Angele přerývaně dýchá a Nick ji musí zachytit ve své náruči,protože se jí podlamují kolena. Angele si od něj vezme tričko a obleče si ho. Potom ji Nick vezme do náruče a odnese ji do postele,kde si ještě dlouho do noci,přitulení jeden k druhému,povídají.
Když se Angele probudí,Nick už vedle ní neleží. Podívá se na budík na Nickově nočním stolku. Je půl 11. "Sakra" Zakleje a vyskočí z postele. Umyje se,učeše si drdol,obleče se a seběhne dolů.
Přijde do kuchyně,a tam sedí u stolu Nick s nějakým mužem a popíjí kafe. "Ahoj lásko" Usměje se Nick a vstane od stolu. "Tak tady ji máme." Vstane i muž a usměje se na ni. Nick ji sladce políbí na rty a obejme ji kolem pasu. "Vyspala jsi se dobře?" Zeptá se jí a ona s úsměvem přikývne. "Angie,tohle je Joe,můj bratr." Řekne Nick a Angele přikývne. Hned ji to napadlo,jsou si opravdu podobní. "Joe" Natáhne k ní Joe ruku. "Angele" Představí se i ona a ruku mu stiskne.
Sednou si zpět ke stolu a Nick jí dělá snídani. "Dáš si kakao?" Obrátí se na ni Nick. "Jo" Odpoví mu a zakousne se do croissantu co leží spolu s ostatními koláči na stole.
"Tak,co jste dělali v noci?" Zakření se na ni Joe. "Nestarej se Josephe" Zavolá na něj od linky Nick. "No dobře no" Odsekne sklamaně a upije ze svého hrnku kávu. Nick přijde a položí před Angele kakao s pěnou a skořicí nakresleným srdíčkem.
"No,Angele,máma bude nadšená že si její nejmilovanější synáček konečně našel holku." Zasměje se Joe,zatímco Angele Nickovi vlepí pusu a upije kakaa. "Už se moc těším až vaše rodiče poznám. Musejí být úžasní." Řekne a položí Nickovi hlavu na rameno.
"Vlastně... Proto jsem tady." Odpoví Joe.
"Rodiče dnes pořádají takovou velkou rodinou sešlost. Budou tam přátele,rodina,a všichni,a chtěl bych tě jím představit." Vysvětlí Nick. "Není na to ještě trošku brzo?" Zaváhá Angele a upře oči na Nicka. Ten jen zakroutí hlavou a dlouze ji políbí. " No vy jste teda hrdličky." Řekne Joe a zakroutí hlavou. "Já už budu muset,uvidíme se večer!" Mávne na ně a jde.
Angele od Nicka odejde kolem třetí,a jede k sobě domů. Domluví se že v půl šesté ji Nick vyzvedne.
O půl šesté Nick vyjede a když zastaví na její adrese Angele už tam stojí. "Nechtěla jsem aby jsi bloudil." Vysvětlí když nastoupí k němu do auta a vášnivě ho políbí. Nick si ji k sobě přivine a spokojeně se usměje. "Příšerně ti to sluší,nevím jestli to vydržím" Řekne a přejede ji očima. Má na sobě grepově červené šaty bez ramínek a zlaté kytičkové náušnice. Vlasy má stáhnuté do uzlu a není nijak výrazně nalíčená,jen lehce,že vypadá jako víla.
"Nevydržíš co?" Usměje se zvědavě Angele a sklopí oči když si všimne jak si ji Nick prohlíží. "Se na tebe nevrhnout." Odpoví Nick a nastartuje. "Vypadáš kouzelně." Dodá,chytne ji za ruku,a Angele s úsměvem proplete jejich prsty.
Když dojedou k domu jeho rodičů vystoupí a jdou ke dveřím. Ze zahrady za domem už jde slyšet spousta hlasů a hudba. Angele najednou zakňučí a chytne se za břicho. "Au" zkroutí obličej. Nick se vyleká. "Co se děje?" Skloní se k ní. "Dobrý,dobrý,jen mě trochu zabolelo..břicho...jsem v pohodě,už je to dobrý." Narovná se Angele a uhladí si šaty. Nick jí moc nedůvěřuje. "Jestli ti není dobře,nemusíme tu být,pojedeme k doktorovi." "Vážně,už je mi dobře Nicku." Políbí ho Angele vydechne. "Dobře,ale kdyby se ti zase udělalo špatně řekni mi ano?" Řekne Nick starostlivě. "Dobře pane doktore." Zasměje se Angele. Nick ji chytí kolem pasu a zazvoní.
Otevřou se dveře,a v nich stojí očividně Nickova matka,protože jí je opravdu podobní. "Ty musíš být Angele! Jsem tak ráda že tě konečně poznávám!" Usměje se mile a energicky ji obejme.
Angele se zasměje a také ji obejme. Nick je šťastně pozoruje a je hrdý,že tahle úžasná dívka je nyní jeho přítelkyní a on to může všem ukázat.

To be continued. . .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Naty Naty | Web | 28. července 2012 v 22:02 | Reagovat

Krásné ♥ Nemůžu se dočkat dalšího dílu :)

2 Coco ♥ Coco ♥ | Web | 28. července 2012 v 22:08 | Reagovat

jé,to jsem nevěděla že to čte víc lídí který to chytlo :) moc děkuju za komentář,za názor,další díl bude brzy :)

3 ariven ariven | Web | 29. července 2012 v 20:09 | Reagovat

To bylo nádherný! Mě romantika moc nejde, ale u tebe jsou to ty nejlepší části :) Moc děkuju za věnování a už se těšim na další díl ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama