Just Us 7.Díl

30. července 2012 v 0:10 | Coco ♥ |  Fan fiction

Tak nakonec jsem se vybičovala k tomu něco napsat :)
Už je to sedmý díl,a teď se pomalu začne dít něco víc :)
Snad se Vám i tento díl bude líbit,a budu ráda za komentáře a názory :) Teď to bude trochu slaďárna,ale nebojte,za chvíli příjde drámo :D
Tak tady to máte.


Když oba zašli dovnitř do domu jeho rodičů,představil ji Nick ještě jeho otci a dalším dvoum bratrům. Angele jsou všichni moc sympatičtí,a nejvíce si rozumí s Danielle,manželkou Kevina.
Nick ji představí i rodinným přátelům a různým svým příbuzným. Potom ji políbí a řekne že jen skočí něco probrat s otcem,ať se tu zatím chová jako doma. Angele si sedne spolu s Danielle a obě si vezmou misku ovocného salátu.
"Jsem teď hrozně nenažraná,promiň za ten výraz" Zasměje se Dani a pohladí svoje velké bříško.
Agele mávne rukou a usměje se "Strašně ti to sluší" "Děkuju,tobě s Nickem taky. "Opáčí s úsměvem. "On je opravdu úžasný,jsem ráda že má konečně přítelkyni. Musí to s ním býtskvělé co?" Usměje se na Angele. "Je hrozně romantický a pozorný" dodá. "To je" Přikývne Angele a dá si do pusy vrchovatou lžíci salátu.
Potom se vrátí Nick a všichni společně sedí,jí a povídají si. Když se setmí,je zábava v plném proudu. Všichni tancují,baví se. "Nicku,je mi zima,půjdu na chvíli dovnitř." Pošeptá mu Angele a vstane. "Za chvílí přijdu za tebou" Usměje se na ni Nick a pokračuje v konverzaci s Kevinem.
Vevnitř už pár lidí je,hlavně ti co mají děti. Hodně lidí v domě Jonasových dnes přespí,a tak rodiče chodí malé děti ukládat ke spánku.
Angele dojde do kuchyně a zavře dveře. Otočí se a všimne si že u linky sedí tak čtyřletý chlapeček v pyžámku a skláda před sebe do řady kuličky hroznového vína.
"Ahoj" Usměje se na něj Angele a zapne v rychlovarné konvici vodu.
"Ahoj paní" Obrátí k ní zrak chlapeček. "Já jsem Angele,klidně mi tak říkej" Odpoví mu a dá hrníčku pytlík s čajem. "Já vím,jsi tu se strejdou Nickem." Řekne chlapeček a dál skládá kuličky vína. "Já jsem Herb" Dodá. Angele zalije čas a sedne si k němu. "Velice mě těší Herbe" Kývne na něj s vážným výrazem a zasměje se. "Co to děláš?" Zeptá se ho potom. "Nudím se,tak si tu tak skládám....Ale než z toho něco vznikne,vždycky to stejně sním." Odvětí a poškrábe se na hlavě.
Angele se musí usmát,je vážně roztomilý. Otevřou se dveře. "Á,tady jsi. Maminka už je umytá,můžeme jít spinkat." Řekne žena s blonďatými vlasy se kterou už se Angele seznámila a vezme Herba do náruče. "Tak co Herbe,už znáš tetu Angie?" Pohladí chlapečka po vlasech a dá mu pusu. "Jo" Odpoví Herb a nacpe si všechny kuličky hroznů do pusy. "Herbe!" Zasměje se žena a zakroutí hlavou. "Psece e u eechám" Zamumlá chlapeček s plnou pusou a přežvykuje. "Angele,omlouvám se jestli tě nějak otravoval,je to takový náš truhlík" Omluví se Angele žena. "Ne,to je v pohodě Elo,je vážně úžasný." Usměje se na ni Angele a upije čaje. "Tak dobrou noc" Zamává na ni Ela a Herb se přidá,stále ještě s plnou pusou "Dobou".
Jakmile odejdou,vpadne do kuchyně Nick. "Tady jsi lásko,už jsem se bál že ji mi utekla." Obejme ji kolem pasu a políbí ji. "Před chvílí tu byl Herb,úžasný chlapeček." Dopiju Angele čaj a dá hrnek do myčky. "Jo,syn mojí sestřenice,na to jak je málý je s ním vážně legrace." Přikývne Nick s úsměvem. "Ale,já teď nechci mluvit o mých příbuzných" Podívá se jí Nick do očí a dá jí pusu na nos. "Chci mluvit o nás" Pošeptá jí do ucha a obejme ji kolem pasu. Angele se usměje a sklopí oči. Ten jeho pohled,plný lásky a vášně,to jak se jí dotýká. Musí sklopit oči protože se jí podlamují kolena. "Nepojedeme ke mně? Chtěl bych tě dnes mít už jen pro sebe." Pohladí ji hřebetem ruky po tváři a vášnivě ji políbí na rty. "Tak dobře." Usměje se na něj Angele a jde si pro kabelku.
Když se se všemi rozloučí,a slíbí rodičům že se jim zase brzy ukážou a přijdou na oběd,nastoupí do auta a Nick nastartuje. "Už se nemůžu dočkat až budeme spolu,o samotě,jen ty...a já" Pošeptá mu Angele do ucha a poslední dvě slova řekne svůdným hlasem při kterém Nick pomalu přichází o rozum. Zrychlí,a když dojede k jeho domu,rychle vystoupí,otevře Angele dveře a když zajdou do domu a zabouchnou se dveře,Nick se na ni vrhne a začne ji divoce líbat. Vezme ji do náruče a jde s ní nahoru do ložnice. Položí ji na postel a dál ji líbá. "Nicku?" "Mmmmm.....?" Zamručí Nick a ne a ne se od jejích rtů odlepit. Angele ho jemně odstrčí a usměje se. "Zajdu si dát sprchu,a potom budeme pokračovat,ano?" "Proč mě tak mučíš lásko?" Řekne Nick naoko ztrápeně a udělá smutný obličej. "Hned budu hotová" Zasměje se Angele a políbí ho. Potom vstane,a jde do koupelny. Protože se Nickovi nechce jen tak čekat,a chce se nějak odradit od toho aby vlezl za ní do sprchy,jde se také umýt.
Je samozřejmě hotový dřív než ona,a tak zapálí na nočních stolcích svíčky,sedne si na postel a vypne mobil.
Když Angele vyjde z koupelny,má na sobě spodní prádlo a rozpačitě se usmívá.
Nick si stoupne a dojde až k ní. Políbí ji na rty a usměje se. "Angele.." Podívá se na ni a chce jí říct jak je krásná,ale ona ho překvapí tím že ho začne chtivě líbat.
Nick je vezme opět do náruče a položí ji na postel. Angele uvidí svíčky a usměje se. "Ty jsi romantik" Usměje se na něj a hladí ho po zádech. "Já jsem blázen" Řekne Nick a začne ji líbat na krku. "Do tebe" Dodá a jeho ruka se sune k zapínání její podprsenky. Cítí jak se Angie napne,a očekáváním přeřývavě dýchá. Nick ji rozepne a odhodí někam za sebe. Znova ji začne líbat na krku a posunuje se podél linie jejího těla dolů. Angele je pořád napnutá a nervózní. Nick se zase posune nahoru a políbí ji na čelo. "Uvolni se broučku" Usměje se na ni. "Nicku já ještě nikdy..." Začne ale Nick ji umlčí polibkem na rty. V duchu se ale podiví. Myslel si že krásná s pžitažlivá dívka jako ona už má určitě zkušenosti. O to líp se ale cítí,že je její první,a o to víc to bylo romantické,pro ně oba. "To nevadí. Nech to na mě,ano? Jen se uvolni.." Pošeptá jí do ucha a jedním šikovným pohybem jí stáhne kalhotky. Angele vzrušením naskočí husí kůže. Nick ji začne líbat na krku a hladit ji po vlasech. Angele slastí zavře oči a zakloní hlavu. Rukama přejíždí po jeho vypracované hrudi a svalnatých pažích. Nick spojeně zamručí a usměje se. "Krásně voníš" Řekne a znova ji začne líbat na rty. Tuhle chuť si chce navždy zapamatovat. Tuhle kouzelnou chvíli,a doufat že jich bude ještě spousta. Angele na chvíli oddělí své rty od těch jeho a zadívá se mu do očí. "S tebou...jsem konečně šťastná. Miluju tě Nicku,víš to?" Pohladí ho po tváři a usměje se. Nick nemůže uvěřit svému štěstí. Tohle mu vlastně řekla poprvé,a on jí to ještě taky takhle přímočaře neřekl. To jaké má štěstí,že tu leží se svou milovanou dívkou,jsou si jeden druhému tak blízko a vyznávají si upřímnou lásku ho naplňuje obrosvkým štěstím. "Miluju tě,Angie." Odpoví a znovu ji začne líbat na rty. "Moje sladká Angie" Usměje se ještě a potom se mu začne zatmívat před očima,když se Angele lehce dotkne jeho boxerek kde už se rýsuje velká boule a začne mu je stahovat. Nick putuje dlaněmi po jejím těle a dotýká se každého centimetru její jemné kůže,jemné jako hedvábí. Angele pod jeho doteky potichu sténá a přitáhne si ho zase k sobě aby ho mohla políbit.
Když se Nick probudí,je 7 hodin a v LA zrovna vychází slunce. Jeho okno v ložnici je přímo na východ a tak celou místnost ozařuje zlatavá záře. Angele leží na jeho hrudi a potichu oddechuje. Usměje se když ji uvidí a pohladí ji po zádech. Pozoruje ji a probírá se jejími hnědými vlasy,které ve světle slunce také zlatě září a rozprostírají se jí na prsou. Vypadá jako víla,pomyslí si Nick a usměje se. Je pořád nahá,ostatně jako on. Rukou ji hladí po celém těle a políbí ji na nos,jako to včera udělala ona. Při vzpomínce na včerejší/dnešní noc se znova musí usmát. Milovali se skoro do rána,a byl to nejlepší zážitek jejich života. Chvíli trvalo než se Angie dostala přes počáteční bolest,a Nick musel být opravdu něžný. Potom už se ale milovali se spoustou vášně a rychle,střídali polohy,ale většinou se tomu druhému dívali do očí a snažili se zapamatovat si tak úžasnou chvíli.
Když se Angele začne probírat,Nick ji pořád pozoruje. Otevře ty nejkrásnější oči jaké kdy Nick viděl, a protáhne se. Když spatří Nicka začervená se. "Ahoj lásko" Přitáhne si ji Nick k sobě a dlouze ji políbí. "Dobré ráno" Usměje se na něj Angele a pohladí ho po tváři. Potom oba leží,přitulení k tomu druhému a sledují východ slunce.

To be continued. . .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Naty Naty | Web | 30. července 2012 v 14:22 | Reagovat

Krásné a procítěné ♥ :)

2 Coco ♥ Coco ♥ | Web | 30. července 2012 v 14:29 | Reagovat

děkuju :))

3 misabel misabel | 30. července 2012 v 20:29 | Reagovat

Krásná ffka, už se těším na další díleček:)

4 Coco ♥ Coco ♥ | Web | 30. července 2012 v 20:44 | Reagovat

děkuju :)

5 ariven ariven | Web | 31. července 2012 v 19:53 | Reagovat

Nádherný jako vždycky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama