Just Us 8. Díl

30. července 2012 v 22:55 | Coco ♥ |  Fan fiction

Tak dnes jsem to neměla v plánu,ale tady je další díl :)
Tentokrát ho věnuju Naty,která je věrná návštěvnice blogu a ffky čte a hodně komentuje :)
V tomhle díle by měl nastat trochu zvrat a mělo by to být trochu drama,ale mě se tak nechce kazit jim tu romantickou idylku :D Ale tak,bude se to tak různit no :D
Tak tady to máte,snad se bude líbit,za kritiku budu ráda :)Když vyjde slunce,pořád ještě oba leží v posteli a tulí se k sobě. Ani jednomu už se nechce spát,ale zároveň ani nemusí vstávat protože je teprve půl 8. Nick si lehne na bok a pozoruje Angele která leží hned vedle něj na zádech a má zavřené oči. Když na sobě ucítí jeho pohled otevře oči a usměje se na něj. Nick ji pohladí po zváři a úsměv jí oplatí.
"Dopoledne musím zajet pro něco do studia,ale odpoledne mám softballový zápas,příjdeš mi fandit?" Řekne a zakření se. "To víš že příjdu,ty můj sportovče." Zasměje se Angele a začne ho líbat na rty. Nick vydá spokojený zvuk a jemně si ji přitáhne k sobě.
Když se potom od sebe oddělí aby se mohli nadechnout,Nick se jí hluboce zadívá do očí. "Včerejší noc byla dokonalá" Řekne,chytne ji za ruku a proplete prsty.
Angele zčervená a sklopí oči. Nick miluje když tohle dělá,ta její část která je stydlivá a křehká. Je hrozně roztomilá. Dnes v noci ale předvedla tu druhou,vášnivou a divokou,kterou u ní ještě tak úplně neznal. Nick jí jemně zvedne bradu a dá jí pusu. "To byla" Přikývne Angele a pohladí ho po vlasech. Potom se vykloní z postele tak,že má Nick skvělý výhled na její nahá záda. Spokojeně se usměje a podepře si hlavu. Angele si sedne a omotá si kolem sebe deku. "Nikde nemůžu najít svoje oblečení." Zasměje se a vstane z postele. "Mě by nevadilo kdyby jsi chodila bez oblečení" Zakření se Nick a svůdně se na ni podívá. Angele na něj vyplázne jazyk a zaleze do koupelny. Nick tedy také vstane a jde do koupelny přes chodbu. Když se umyje jde do šatny a obleče si džíny a kostkovanou červenou košili. Potom jde dolů a dělá snídani.
Za půl hodiny dolů sejde Angie a posadí se. Nick už sedí naproti ní a pije ze svého hrníčku kávu.
"Doufám že máš ráda palačinky" Zasměje se Nick a ukáže na jejich talíře. "Moc" Usměje se Angele a začne jíst. Když spořádá svou porci ještě si přidá. Nick ji s úsměvem pozoruje a když oba dojí sklidí nádobí do myčky. "Tak,já už musím,ještě musím zařídit něco ohledně školy,ale uvidíme se na tom zápase jo?" Obejme ho Angele kolem krku. Nick se smutné podívá a přikývne. "Tak dobře. Už teď se mi po tobě ale stýská." Políbí ji na rty a pohladí po vlasech. Angele ho obdaruje rozzářeným úsměvem a vydá se ke dveřím. Když se předhne aby se obula,bolestně usykne a chytí se za břicho. "Angele?" Sehne se k ní Nick vystrašeně. Angele se narovná a vydechne. "Nic mi není Nicku" Pousměje se. "Myslíš že ti věřím?" Zakroutí Nick hlavou a pohladí ji po ruce. "Radši tě odvezu." "Nicku mám to domů 5 minut,věř mi,nic to není,je mi dobře,vážně." Přesvědčuje ho Angele a vezme si kabelku. "Dobře..." Podlehne Nick,i když velmi nerad,a doprovodí ji. "Ale kdyby se ti udělalo špatně zavolej mi ano?" Zavolá na ni ještě a ona přikývne. "Ahoj" Zamává na něj ještě a zmizí mu za rohem.
Nick jde vyvenčit psi,pohraje si s nimi a nakrmí je a pak jede do studia. Se svým manažerem jen schválí obal jeho nového alba a potom jede domů. Převleče se do softballového dresu a vezme si batoh do kterého dá své pálky a oblečení aby se potom zase mohl převléct zpátky. Za chvíli už na něj zvoní jeho kamarád Josh,který hraje s ním v týmu. Na zápasy jezdí často společně.
Když dojedou na hřiště,ještě si domlouvají taktiku a rozcvičují se.
Na tribunách už je dost lidí. Většina jsou manželky,děti a přítelkyně hráčů. Když vyběhnou na hřiště,Kevin,který hraje také zamává své manželce a dceři do první řady na tribuně. Nick se rozhlíží po Angele,a konečně ji uvidí. Stojí přímo za drátěným plotem,co odděluje hřiště od tribuny. Usmívá se na něj a pošle mu vzdušný polibek. "Miluju tě" Naznačí Nick rty,a ona se krásně usměje. Potom se začne hrát. Nickův tým zezačátku prohrává,ale potom jeho tým vyrovná a začnou vyhrávat. Drží pálku a odpálí míček,a potom se ohlédne po Angele.
Drží se za břicho a je bledá,najednou se jí začnou podlamovat kolena a padá na zem.
"Angie!!!" Zakřičí Nick a odhodí pálku. Rozběhne se k ní,otevře branku a klekne si k ní. Leží a cuká sebou,po tvářích jí tečou slzy. "Angie!" Vykřikne zoufale a vezme ji do náruče. "Zavolejte někdo doktora sakra!!!"
Nick už hodinu a půl čeká na nemocniční chodbě. Spolu s ním tam jsou i její rodiče. Nick chvíli sedí s hlavou v dlaních,chvíli nervózně přechází sem a tam. "Mrzí mě že se poznáváme takhle.." Řekne Nick upřímně. Oba rodiče zakroutí hlavou,jako že to nevadí. "Jsme rádi že Vás konečně vidíme,Angele nám o Vás hodně vyprávěla." Pousměje se její otec a hladí po zádech svou manželku kterámu pláče na rameni.
Z operačního sálu konečně vyjde doktor. Všichni tři čekající k němu dychtivě obrátí pohledy a čekají na jeho sdělení. "Vy jste všichni rodina?" Zeptá se jich. "My jsme rodiče,a tady pan Jonas je její přítel." Řekne Angelin otec. "Dobře" odvětí doktor "Takže,slečna Applegateová měla v žaludku dva vředy. Měla poslední dobou nějaký stres?" Pokračuje. Všichni tři přikývnou. "Před adávnem." Odpoví za ně její matka. "Velký tlak na žaludeční stěnu způsobil že praskla,le přivezli ji sem za 5 minut dvanáct,aleto nejhorší jsme ze žaludku odstranili,takže by to nemělo mít žádné trvalé následky. Stěna musí srůst sama,a to bude chvíli trvat. Necháme si ji tu čtyři dny a potom může domů,když mi slíbíte že bude odpočívat a budete se o ni starat,hojení rány často doprovázejí nesnesitelné bolesti." Dokončí svou řeč doktor a soucitně se na ně usměje. "Za půl hodiny by se měla probudit z narkózy,a potom za ní můžete." Dodá ještě a potom se s nimi rozloučí. Všichni tři si zase sednou na nemocniční židle a čekají.
Když za půl hodiny vykoukne ze dveří oddělení intenzivní péče sestřička,všichni tři se rychle zvednou. "Může jít jen jeden,mrzí mě to,ale jsou to předpisy." Pokrčí bezradně rameny. "Jděte vy." Poplácá Nicka po rameni Angelin otec a slabě se na něj usměje. "Díky" Přikývne Nick a vydá se za sestřičkou.
Když vejde na pokoj,uvidí Angie ležící na posteli,jak je napojená na všemožné přístroje a kapačky,a pomalu otvírá oči. Vystrašeně se rozhlédne kolem sebe a z očí jí začnou téct slzy. Nick k ní rychle přiběhne a sedne si na křeslo u její postele. Chytí ji za ruku a hladí ji. " Jsem tady lásko,už je to dobré,neplakej" pohladí ji po tváři a opatrně políbí na čelo. Samotnému je mu do breku. Přeje si aby si to s ní mohl vyměnit,nechce se dívat jak trpí. Když ho Angele uvidí přestane plakat a trochu se usměje. "Je mi....líto...že...jsem..zkazila ten..zápas" Dostane ze sebe s námahou. Nick se zasměje. "Stejně jsem vyhráli,a nějaký zápas přeci není důležitý broučku. Důležité je to že to nejhorší už je za tebou,a dokud nebudeš zdravá budu se o tebe starat. Budeš u mě,budeme se dívat na filmy,povídat si,zahraju ti písničky z mého nového alba,a když budeš chtít,dám ti jedno cdčko s věnováním a podpisem. " Zasměje se Nick a pohladí ji. "Budeme jen spolu" dodá. "Angele se usměje a stiskne jeho ruku za kterou ji drží. "Venku jsou tví rodiče,přijdou za chvíli,ano?" Řekne Nick ještě. Angele vypadá jako by jí už ani nic nebylo. Jen jakoby se právě probudila,ale byla úplně v pořádku. I v tom nemocničnm pyžamu,neučesaná a nenamalovaná,unavená,vypadá jako anděl. "Dobře." Usměje se na něj znova a zavře oči. "Miluju tě" Pošeptá jí Nick a je tam s ní dokud znova neusne.

To be continued. . .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Naty Naty | Web | 31. července 2012 v 19:36 | Reagovat

Tyjo, děkuju moc za věnování :) Hrozně moc  mě to potěšilo :) Opravdu děkuju :)
Jinak, jako vždy jsi nezklamala :) ♥ Bylo to naprosto dokonalé, i když nastal takový zvrat :)
Jen tak dál, budu se těšit :)

2 ariven ariven | Web | 31. července 2012 v 20:01 | Reagovat

Chudák Angele, snad už to bude dobrý... Hrozně se mi líbí, jak popisuješ Nickovo chování k ní :)
Těšim se na další díl, tahle romantika mi vždycky zvedne náladu :)

3 Coco ♥ Coco ♥ | Web | 31. července 2012 v 21:06 | Reagovat

děkuju moc,Naty nemáš zač :) kdyby jste to nečetli nepsala bych to,takže Vám určitě patří dík :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama