Just Us 10. Díl

5. srpna 2012 v 0:37 | Coco ♥ |  Fan fiction


Tak potěšili jste mě tím,že mám určitě napsat článek,a tak jsem psala,a tady máte další,ffku :)
Dnes jsou první "kulatiny"! Nemůžu uvěřit tomu že jsem v psaní téhle ffky vydržela,a už je tu desátý díl :).
Tady trochu ulevím od toho negativního a bude chvilku romantika,pohoda :)
Ale možná přijde něco nového!
Tak čtěte!Když se další den Nick vzbudí,je 9 hodin a Angele ještě spí. Chvíli leží a hladí ji,a potom vstane a jde dolů udělat snídani.
Když sní svou porci,hodí si ručník přes rameno a jde do tělocvičny do které se vchází ze zahrady.
Když si zacvičí,dá si sprchu a jde do svého malého studia co má doma. Sedne si ke klavíru a skládá už rozdělanou píseň.
"Crrrrrr" Začne mu zvonit mobil. Vytáhne ho z kapsy a zvedne hovor. "Ano?" Promluví a nepředstavuje se protože vidí že volá Danielle. "Ahoj,to jsem já Nicku. Jak je Angie?" Zeptá se s ustaraným hlasem. "Včera večer měla hrozné bolesti,ale teď spí jako andílek." Řekne Nick s úsměvem. Je rád že její rodina si Angie oblíbila. "To jsem ráda. Jestli jí bude dobře,s Kevinem nás napadlo že by jsme přišli a třeba by jsme mohli na zahradě něco ugrilovat,co říkáš?" Pokračuje vesele Danielle. "Určitě,když bude Angie dobře udělá jí to radost." Odpoví Nick. "Tak pak zavolej,zatím" Rozloučí se Dani. "Pozdravuj Keva" Rozloučí se i Nick a típne hovor. Zase složí kousek písničky,ale nějak mu to nejde,a tak vstane a jde skontrolovat Angele. Když dojde do ložnice uvidí že v posteli už neleží. Rozhlédne se ale nikdy ji nevidí. Najednou ho někdo zezadu obejme kolem pasu a zasměje se. Nick se šťastně usměje a otočí se. "Kdopak nám to vstal z postýlky?" Usměje se na ni a zvedne ji do náruče. Co byl ve svém studiu musela se umýt a obléct,má na sobě světle fialové kraťasy a bílou volánkovou halenku. Vlasy má vlnité a rozpuštěné a je i lehce nalíčená. "Dneska se cítím skvěle. Doktor říkal že ty hrozné bolesti jsou pravděpodobné v rozmezí 5-6 dnů od operace,a dnes je šestý den,myslím že už to snad bude dobré." Věnuje Nickovi zářivý úsměv a dá mu pusu. "To jsem rád" Řekne Nick upřímně a pohladí ji po tváři. "A vlastně,když je ti dobře,volala Dani,že by jsme veřer mohli u mě grilovat,chtěla by jsi?" Dodá Nick a postaví ji na zem protože se Angele v jeho náruči nespokojeně vrtí a chce postavit na zem. "To víš že ano" Přikývne a jde ustlat. "Nech to být,já to udělám" Řekne Nick na oko přísným hlasem a vezme jí přikrývku z ruky. Angele se usměje a pozoruje ho.
Když to Nick dodělá,jdou dolů a Angele snídá. Nick si sedne naproti ní a kouká jak do sebe cpe ovesnou kaši. "Mám hrozný hlad" Zamumlá Angele s plnou pusou. "Dnes mám první den chuť k jídlu,a tohle je vážně dobrý.. Co v tom je?" Upře zvědavě oči na Nicka. "Med a s kořice." Odpoví Nick a zakření se. "Čemu se tak směješ?" Zeptá se Angele když spolkne sousto. "Vypadala jsi jako křeček" Zasměje se Nick a pak se na ni omluvně podívá. Angele nasadí naštvaný obličej a zamračí se. Dojde a dá nádobí do myčky. Potom jde nahoru. "Angieee,nemyslel jsem to špatně" Usměje se Nick a chytne ji kolem pasu. Angele se pořád mračí,ale zvedají se jí koutky. "Angeeelee" Udělá Nick smutný obličej a zvedne ji opatrně za bradu aby se mu podívala do očí. "Takhle mi neříkáš" Zasměje se Angele. "Většinou mi říkáš Angie,naposled jsi mi řekl Angele když jsme.." Zarazí se Angele v polovině věty a začervená se. "Když jsme co?" Zakření se zase Nick a lehce otře své rty o její až jí přeběhne mráz po zádech. Angele zakroutí hlavou a sklopí oči. "Co kdybych ti to připomenul?" Usměje se na ni a lehce ji políbí. "Večer,Romeo" Zasměje se Angele pohladí ho po vlasech. "Já si ještě na chvíli půjdu lehnout." "Dobře" Přikývne Nick. "Já si ještě zajedu pro něco do studia,nevadí?" Angele zakroutí hlavou,lehne si a podloží si hlavu velkým polštářem. "Hned jsem zpátky" Dá jí Nick sladký polibek na rty a a rozloučí se. Potom seběhne dolů,vezme si věci a zamíří do studia. Angele si vezme do postele tablet a dívá se na film. V polovině jí začne zvonit mobil. Natáhne se po něm a zvedne ho. "Haló?" "To jsem já Angele" Ozve se z druhého konce. "Ahoj mami" Pozdraví ji Angele a usměje se.
"Jak ti je zlatíčko?" Zeptá se jí starostlivým hlasem matka. "Dnes se mi vážně ulevilo mami,už mám i chuť k jídlu. Co vy?"
"To jsem ráda,hlavně se šetři beruško. Táta je teď v práci,ale večer jedeme k Eleanor,Dustin má narozeniny." Odpoví jí matka. Eleanor je sestra jeho otce,a Dustin její manžel. "Tak je moc pozdravuj" Řekne Angele. "Budu,oslavíme to až budeš úplně v pořádku ještě jednou." Odpoví mile matka. "Jsem unavená mami,tak,ja zase zavolám jo?" "Dobře beruško,zatím ahoj." Rozloučí se spolu a Angele pokračuje ve svém filmu. Když se dodívá,tak si zapne hru The Sims. Hraje ji už někdy od dvanácti,a když má čas někdy si ji pustí,taky trochu z nostalgie,ale přece jen je to hra pro všechny generace.
O hodinu později
Když Nick dorazí domů,najde Angele v posteli s tabletem jak je do něčeho zabraná. Když si ho všimne tablet položí a usměje se . "Ahoj" Pozdraví ho a natáhne ruce. "Ahoj lásko,promiň že mi to tak trvalo,ve studiu byl Joe a zakecali jsme se.." "To nevadí" Usměje se na něj Angele a znovu si vezme tablet. " Co to děláááš?" Řekne Nick se zvědavým úsměvem a tváři a nahlídne jí přes rameno. "Už to vypínám,ale hrála jsem The Sims 3. Koukej,tohle jsme ty a já,a tohle je naše miminko,pojmenovala jsem ho po tobě." Zasměje se Angele a postupně ukazuje na postavička na obrazovce. "To že jsem já? Ve skutečnosti tedy vypadám mnohem líp,a mám větší svaly." Udělá Nick uražený výraz a zakření se. "A my máme miminko jo? Takže,ve virtuálním životě jsme dnes.." Začne novou větu Nick ale Angele mu zakryje ústa dlaní. "Vím kam by tohle vedlo Nicholasi,a řekla jsem že až večer" Zasměje se a dá mu pusu na nos. "Dobřee" Zvedne Nick ruce jako že se vzdává a jde se do šatny převléct. Když se vrátí,Angele zrovna vstává z postele. "Jak ti je?" Usměje se na ni a obejme ji kolem pasu. "Pořád skvěle" Odpoví mu a Nick jí věnuje dlouhý polibek na rty. "Máš hlad? Zeptá se jí. Udělal jsem salát s krevetami." Řekne a pyšně vypne hruď. "Tak to si dám moc ráda." Usměje se Angele a společně jdou do kuchyně.
Když se naobjedvaji,Nick chystá maso na grilování a Angele si venku hraje s Elvisem.
V 6 hodin zazvoní zvonek a Angele jde otevřít. "Ahooooj tetoo" Ozve se zezdola jakmile Angele otevře dveře. Podívá se dolů,a uvidí malou Elie která jí obejme nohu. "Ahoj" Usměje se na ně a pohladí malou Ellie po vlasech. Vezme je dál a všichni si sednou na zahradu.
Kevin a Nick oba stojí u grilu a předhání se v tom kdo udělá maso a zeleninu líp,Angel s Dani sedí na křeslech a povídají si a Elie pobíhá po zahradě s Elvisem. Když je jídlo na stole všichni si sednou a jí. Malá Elie sedící na Daniellině klíně natáhne ručičky a ukáže na Angele. "Tam" Řekne. "Chceš si sednou tetě na klín? Snad jí to nebude vadit." Pohladí ji Danielle po černných kurdnatých vláskách. "Pojď" Usměje se Angele a přendá ji z Danielliného klína na svůj. Podá její talíř a dá jí do pusy kousek grilovaného rajčete. "Fujky zelenina" Zasměje se Elie,ale sousto spolkne. Angele sama jí a dál krmí Elie. Když holčička dojí,seskočí z jejího klína a rozběhne se za Elvisem který si hraje s pískací hračkou. "Už jsi říkal Angele tu novinku?" Řekne najednou Kevin a s Danielle se na sebe usmějou. Nick si poposedne a nervózně se usměje. "Jakou novinku Nicku?"
Řekne Angele zvědavě a podívá se na něj. "No,nabídli mi roli v muzikálu,ale je to na Broadwayi,od půlky září,takže bych musel být nějakou dobu v NY.. Chtěl jsem to s tebou prve probrat,ale až budeš zdravá a všchno bude v pořádku." Zdůrazní posledích pár slov a dívá se přitom naštvaně na Kevina. "To je úžasné Nicku!" Řekne nadšeně Angele a políbí ho. "Vážně?" Usměje se Nick,a má radost že má ona radost.
"S Dani už se hrozně těšíme až ten muzikál uvidíme,že jo zlato?" Řekne Kevin a všichni obrátí zrak na Danielle. Ta ale nic neříká a drží se za břicho. "Kevine,asi mi právě praskla voda" Řekne Danielle a začne panikařit. Než se ostatní nadějí,Kevin ji vezme do náruče a odnáší do auta. "Jedeme do porodnice" Zavolá na ně ještě a auto odjíždí.
Nick s Angele na sebe jen zmateně koukají,když k nim přijde malá Elie. "Kde jsou maminka a táta?" Řekne vystrašeně a zívne si. "Tvůj malý bráška už chce z bříška ven,takže museli na chvíli odjet,a než se vrátí můžeš bý tady ano?" Usměje se na ni Angele a holčička přikývne.
"Už spinká" Usměje se Angele na Nicka když vyjde z pokoje pro hosty kde Elie spí. "Stačilo jí přečíst jen jednu pohádku." Dodá a zasměje se. "Jednou z tebe bude úžasná maminka" Řekne Nick a pohladí ji po vlasech. "Když teď...máme konečně čas sami pro sebe..." Řekne Nick a lehce jí políbí na rty. Angele se usměje a začně ho vášnivě líbat.
Nick ji vezme do náruče a za stálého líbání ji odnáší do ložnice...

To be continued. . .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fearnie Fearnie | Web | 5. srpna 2012 v 9:13 | Reagovat

Ahoj, ty píšeš povídky? To je super, já taky. Mám o tom blog a proto bych se tě chtěla zeptat, jestli nechceš spřátelit? :)) Byla bych moc vděčná za každou podporu . :))

2 Coco ♥ Coco ♥ | 5. srpna 2012 v 10:03 | Reagovat

No povidky uplne ne,fan fiction :) popremyslim o tom :)

3 Naty Naty | Web | 5. srpna 2012 v 20:00 | Reagovat

Jak křeček :D To mě dostalo :D :) Jinak, krásné jako vždycky :) Těším se na další a další ! :D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama