Just Us 11. Díl

9. srpna 2012 v 22:49 | Coco ♥ |  Fan fiction

Po dvoudenní pauze je tu další díl. Psaní ffky už mi chybělo. Tenhle díl chci věnovat Naty,která na něj vyloženě čeká :D.
Vím o víc lidech kteří ffku čtou ale nekomentujou. Ti kteří komentujou mají moje díky ♥
Tak tady je.


Uběhl týden,kdy Angele mohla začít chodit do školy,Nick vydal své nové cd a celá Jonasovic rodina ke které teď Angele už neodmyslitelně patřila oslavovala příchod nového miminka. Malého Christophera,který se stihl narodit ještě ten večer kdy u Nicka na zahradě společně grilovali.
Summer toho má ve škole moc protože se snaží dohnat začátek školního roku kdy byla po operaci.
*15.září*
Nick celý den zařizoval věci ohledně jeho zrovna vydaného alba. Neviděl Angele od včerejšího večera a už to bez ní nemohl vydržet. Zrovna vychází ze Sturbucks kam si zašel pro vanilkové latte a vytáhne mobil z kapsy. Vytočí Angelino číslo a poslouchá pípání jak její mobil vyzvání. "Ano?" Ozve se z druhého konce. "Ahoj lásko,hrozně se mi stýská.." Řekne Nick a nasedne do auta. "Mě taky,ani nevíš jak. Ale,uvidíme se večer na tom předávání cen ne? To už je přeci za chvíli." Odpoví Angele konejšivě. "Ne to je za dlouho." Řekne Nic trucovitě a zasměje se. "Zlato,hrozně mi chybíš,a proto se teď snažím dodělat všechno do školy. Abych pak měla čas už jen pro tebe." Opáčí Angele a Nick se musí usmát nad tím jak je roztomilá. "Už to mám skoro hotové,a od dnešního večera už jsem celá jenom tvoje." Dodá ještě Angele a Nick slyší jak se usměje. "Dobře" Řekne Nick poraženecky,ale v hlavě už se mu klubou myšlenky na dnešní noc. "Přijedu pro tebe v 7 ano?" "Dobře,budu čekat,tak zatím,já to jdu dodělat." Rozloučí se s ním Angele a ´pošle´ mu pusu. "Pa" Odpoví Nick a típne hovor. Dojede domů a naobědvá se. Potom si dá sprchu a tráví další hodinu tím že se zkrášluje.
To předávání cen které zmínila Angele je dnes večer a on je nominovaný ve třech kategoriích.
Když si konečně doobleče oblek je u půl sedmé. Všude zamkne,nakrmí Elvise a nasedne do limuzíny která čeká před jeho domem. Navede řidiče kam má jet,aby vyzvedli Angele.
Když dojedou do centra,před mrakodrap,kde byl ve 14tém patře Angelin byt,stála už venku a čekala. Zřejmě myslela že přijede Nick svým autem a tak po limuzíně jen přejela pohledem a dál vyhlížela. Nick musí zatajit dech když ji uvidí. Má na sobě dlouhé šedozlaté šaty,od pasu nahoru zdobené zlatavými kamínky. Vlasy má zvlněné a spletené do volného copu. Nalíčená je jemně,má oční zlatou linku a celý dojem podtrhují náušnice v podobě květinek. Vypadá naprosto úchvatně. Z psaníčka vytáhne mobil a zřejmě se dívá na čas,protože se zatváří nervózně. Nick ji ještě chvíli s úsměvem pozoruje a potom vytáhne svůj mobil a vytočí její čislo. "Nicku kde jsi už tu stojím deset minut,začíná být chladno" Zvedne hovor Angele a postěžuje si. "Otoč se" Řekne Nick. "Co?" Odpoví Angele a pootočí se na levou stranu. "Ještě kousek." Zasměje se Nick a otevře okýnko limuzíny. Angele ho konečně uvidí a usměje se. "Ahoj" Řekne ještě do mobilu a usmívá se od ucha k uchu. "Ahoj" Odpoví Nick a típne hovor. Angele dojde k autu a řidič jí otevře dveře. Angele nasedne do auta vedle Nicka a rozhlédne se. "Vypadáš nádherně..." Řekne Nick a přitiskne své rty na ty její. Zasténá když ucítí tu známou sladkou chuť jejích rtů která mu tak chyběla. "Už aby bylo po předávání.." Zamumlá Nick a dál se věnuje jejím rtům. "Moc jsi mi chyběl" Usměje se na něj Angele a pohladí ho po tváři. "Moc ti to v tom obleku sluší" Dodá a narovná mu kravatu.
Řidič se rozjede a zachvíli už zastavují přímo před červeným kobercem. "Nicku... Jsem z toho trochu nesvá. Možná by jsi měl jít sám." Řekne Angele nejistě a dá si pramínek vlasů za ucho. "To ať tě ani nenapadne" Zasměje se Nick. "Bude to fajn,uvidíš. Už teď tě všichni milují." Řekne jiště a políbí ji na rty. Potom jim řidič otevře dveře a oba vystoupí. Nick jí nastaví rámě,a kráčí po koberci vstříc spoustě fotografům a fanouškům.
Když dojdou konečně dovnitř,usednou na svá místa. "Byla jsi okouzlující" Usměje se na ni Nick a lehce ji políbí. Angele sklopí oči a začervená se. I ostatní místa se pomalu začínají obsazovat,a vedle Nicka usedne nějaký muž. Angele si ho chvilku prohlíží o potom otevře pusu. "To je Usher?" Podívá se na Nicka ohromeně. Nick s úsměvem přikývne. "Aho Nicku,jak se vede? Představíš mi svou krásnou přítelkyni?" Otočí se k nim Usher a usměje se na ně. "Mám se skvěle,rád tě vidím" Odpoví Nick. "Tohle je Angele,Angele,Usher" Představí je. "Moc mě těší." Stiskne Angele ruku kterou k ní muž natáhne. "Ne víc než mě." Odpoví Usher a políbí ji na hřbet ruky. Začnou se tlumit světla,takže všichni poznají že už to začíná.Usadí se na svá místa a sledují jeviště. Postupně přijde vyhlášení zpěvaček,kapel,písni k filmu,a potom nejlepšího alba. Angele pozoruje Nickův obličej,a vidí že je nervózní. Chyte ho za ruku. Nick ji stikne,a čím víc se vyhlášení blíží,stisk zesiluje. "Nicku drtíš mi ruku!" Usykne Angele. "Co?" Řekne Nick překvapeně a stisk povolí.
"A cenu nejlepšího alba získává... Nick Jonas s jeho cd Two hearts!" Nick chvíli jen kouká před sebe a potom se mu rozzáří oči. "Vyhrál jsi Nicku!" Zasměje se Angele. Nick přijme gratulace od lidí sedících vedle nich a potom dlouze políbí Angele. Vstane a jde si na jeviště pro cenu. Předá mu ji frontman skupiny Maroon 5 a gratuluje mu. Nick cenu převezme a jde k mikrofonu. "Tohle je vážně... Neuvěřitelné. Je to jen chvíle co jsem to album vydal,nemáte tam někde chybu?" Řekne směrem k předávajícím a obecenstvo se zasměje. "Opravdu jsem to nečekal. Chtěl bych poděkovat mé rodině,hlavně bratrům kteří mi s tím pomáhali,a brzy s nim vydým společné album. Dále přátelům,lidem ve studiu. Začal jsem to pro dívku kterou jsem doufal že ji jednou potkám,a dokončil jsem to pro Angele,moji úžasnou přítelkyni.Miluju tě." Dokončí a pošle Angele vzdušný polibek. Z obecestva se ozvou dojemné vzdechy. Nick ještě jednou poděkuje a odchází z jeviště.
Když předávání skončí,mimochodem Nick dostal ještě cenu za nejlepší text k písni a nejlepší videoklip.
Po celém předávání se odchází na after party.
Všichni se baví,pijí,tančí. Nick někam zmizí za svými bratry a Angele zůstane sedět u stolku a popíjí nealkoholický drink.
"Jaktože jsi tu sama?" Zeptá se jí Usher a sedne si k ní. "Nick něco řeší s Kevinem a Joem" Usměje se na něj Angele a napije se. "Takový kráska jako ty by neměla sedět sama." Mrkne na ni Usher. "Nechceš si zatancovat?" Zeptá se jí. "Tak...dobře.." Souhlasí Angele nervózně. Vstanou a jdou na parket. Vmísí se do datu tanečníků a pohupují se v rytmu hudby. ´Tančím s Usherem!!!´ Honí se Angele hlavou. I když si už na slávu a celebrity trochu zvykla,tohle je pro ni pořád vzrušující a nezvyklé.
Když přijde ploužák,chytí ji za boky a pomalu rukama sjíždí níž.
Angele si jeho ruce vrátí zpátky na záda. V tom uvidí v davu Nicka který se mračí. Když píseň skončí omluví se Usherovi a jde Nicka najít.
"To jsi si nevšimla že s tebou flirtuje?" Zamračí se na ni Nick když ho najde sedícího na velké pohovce. "Všimla" Zasměje se Angele a Nick se zamračí ještě víc. Když Angele vidí jeho reakci musí se pousmát. Žárlí. "No tak,Nicku" Sedne si k němu a pohladí ho po zádech. "Ty žárlíš?" Zasměje se a koukne mu do očí. Nick tiše zavrčí. "Ano žárlím... Nikdo mi tě nebude balit přímo před očima. Ale ani jinde." Zasměje se Nick a políbí ji. "Co kdyby jsme odsud zmizeli a oslavili ty tvé ocenění?" Usměje se na něj Angele. Nick nadšeně přikývne a vezme ji za ruku. Postupně se se všemi rozloučí a limuzína je odveze k Nickovi domů. Dojdou dovnitř a Angele dojde k minibaru odkud vytáhne láhev šampaškého. Nalije jej do dvou skleniček a do každé hodí jahodu. Jednu podá Nickovi a usměje se. "Na mého dokonalého přítele" Usměje se a políbí ho na rty. Nick se usměje a zakroutí hlavou. "Na lásku mého života" Opraví ji a když oba upijí ze svých sklenic a položí je na stůl,Nick se na Angel vrhne a vášnivě ji líbá. "Zítra máš narozeniny,víš to vůbec?" Zasměje se Angele. "Mhhmmm.." Zamumlá Nick nepřítomně. "Mám pro tebe překvapení." Usměje se na něj Angele. "Tak to už se těším." Řekne Nick,ale je mu to v tu chvíli úplně jedno protože nedokáže myslet na nic jiného než na touhu po Angele. Rozepne jí šaty a líbá jí od krku,postupně po klíční kosti a čím dál níž. Angele se zachvěje. Nick jí znovu lehce přejede rty po klíční kosti a když cítí jak jí naskočí husí kůže usměje se. "Tohle se ti líbí?" Zakření se na ni a políbí ji na rty. Angele mu sundá sako a začne mu rozepínat košili. Když ji sundá,Nick ji vezme do náruče a odnáší ji do ložnice.
Zbytek noci se oddávají vášnivému milování.

To be continued. . .

Angeliny šaty :

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Naty Naty | Web | 10. srpna 2012 v 15:31 | Reagovat

Dokonalost ♥ Mockrát děkuju :) První co jsme udělala, když jsem vstala, šla jsem k tobě na blog, jestli už tu je nový díl :) Nezklamala jsi :)* Ty šaty, určitě vypadala krásně :)
Jinak, teď na pár dní odjíždím, tak se tu neobjevím, ale v neděli :D Čekej komentáře k tvým článkům :D :)

2 Coco ♥ Coco ♥ | 10. srpna 2012 v 19:00 | Reagovat

oká :D nemáš zač,jsem ti za to moc vděčná ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama