Just Us 9. Díl

2. srpna 2012 v 22:40 | Coco ♥ |  Fan fiction


Tak tady je další díl :) Snad se bude líbit :)
Taky jsem se rozhodla že k dílům začnu někdy přidávat obrázky,aby jste měli o některých věcech lepší představu.
Tak čtěte :).

O čtyři dny později:
Když Angele konečně pustí z nemocnice domů,je pátek. Nick trávil skoro celý týden co byla Angie v nemocnici tím,že byl buď s ní a snažil se ji rozptýlit,a nebo nakupoval všemožné věci aby se u něj cítila co nejlíp.
Různé vonné soli a olejíčky do koupele,speciální polštáře,relaxační čaje.
Když konečně přijde den kdy Angele může z nemocnice domů,Nick pro ni přijede a pomáhá jí sbalit si věci.
Potom dojdou k jeho autu a jedou k němu domů.
Když dojedou,Nick jde Angele otevřít dveře,vezme ji do náruče,a donese až do domu.
"Nicku" Zasměje se Angele a postaví se na nohy. "Nechci aby ses namáhala" Usměje se na ni a vezme ji za ruku. Nick jí ještě vezme věci a jdou nahoru,do ložnice. Když dojdou,Nick dá věci do šatny. "Takže" Začne a ukáže na postel. "Tohle je speciální polštář,aby se ti pohodlně leželo. V koupelně je spousta vonných solí a olejů. Koupil jsem pár knížek,a filmů,aby jsme se měli večer na co dívat." Dokončí Nick svou řeč a pohladí ji po tváři. "Kluk jako ty je sen každé dívky." Usměje se na něj Angele a sedne si na postel. "A co moje věci?" Zeptá se ho. "To jsem zařídil s tvými rodiči,stavili se u tebe doma a vzali ti pár věcí,máš je v šatně." Odpoví jí Nick a znova se usměje. "Dobře" Políbí ho Angele na nos a jde do šatny se převléct." Nick zatím naskládá polštáře tak aby se jí dobře leželo a otevře dvoukřídlé dveře na terasu aby tam šel čerstvý vzduch. Venku je tak akorát,teplo,svěží vzduch,ale ne úplně jasno. Angie se mezitím vrátí ze šatny,na sobě má šedé tílko,které jí trochu prosvítá protože pod ním nic nemá,a bavlněné "tepláky". Má zapletený volný cop a vypadá hrozně roztomile.
Nick ji opatrně vezme do náruče a políbí na rty. "Teď si hezky lehneš,a já půjdu dolů nachystat oběd,objednal jsem sushi,to je dietní,jíš to?" Usměje se na ni a dá jí neposedný pramínek vlasů za ucho. Angele přikývne a pohladí ho po vlasech. Nick ji položí do postele,ještě jednou políbí a sejde dolů. Angele se uvelebí na obrovské pohodlné posteli na svém novém polštáři a vezme si knížku.
Když se Nick za půl hodiny vrátí,nese kovový tác zdobený asijskými vzory na kterém je položené suši a pár dalších dobrot. "Lunch timee" Zasměje se Nick a položí tác na postel. "Nevadí že jíme tady?" Usměje se Angele a prozkoumává obsah tácu. "To neudělá žádný nepořádek,a jestli jo tak to nevadí,máš odpočívat." Odpoví Nick a sedne si k ní. Opře se o rám postele,dá nohy od sebe a Angele si tam sedne a opře se mu o hruď. Nick vezme sushi a dá jí ho do pusy. "Mmmm,dobrý" Usměje se Angele vezme čínské hůlky. Zkušeným pohybem nabere rýži a dá ji Nickovi do pusy. "Kde jsi se to naučila?" Zeptá se Nick překvapeně který umění jezení hůlkami pořád ne a ne zdokonalit. "S rodiči jsme kdysi byli v Číně,měli tam něco pracovního,a já si řekla že než odjedem musí se to naučit." Usměje se a odpoví mu. Nick ji pozoruje jak si dává do pusy další sushi a. Sám si dá pár soust a potom nabere do hůlek trochu rýže a dělá že jsou letadlo a letí Angie do pusy. "Vzzzzzzmmm" Směje se a čeká až otevře pusu. "Nickuuuu,nech toho,nesmím se smát nebo mi popraskají stehy" Zadržuje Angele smích a políbí ho. Potom otevře pusu a rýži sní. Když dojí,Nick tác odnese dolů a potom se za ní vrátí. Venku se zatahuje a vypadá že bude bouřka. Lehne si k ní a pohladí ji. "Víš..jsem ráda že už jsem doma,tady s tebou,nemám ráda nemocnice... Kvůli bráškovi a..." Posmutní Angie. Nick se usměje když uslyší že jeho dům nazývá domovem a když uvidí že zesmutněla,pohladí a jemně si ji přitáhne k sobě. Zaboří obličej do jejích vlasů a nasává jejich vanilkovou vůni. Cítí jak se k němu tiskne celé její tělo,jak obličej zabořila do jeho hrudi. V náručí teď drží celý svůj svět,a je šťastný že to s ní dobře dopadlo,protože kdyby se jí stalo něco horšího,zemřel by žalem. Pohladí ji po zádech a koukne jí do očí. "Teď už bude všechno jenom dobré,ano?" Řekne a usměje se na ni. Angele přikývne a zase se k němu přitulí.
Odpoledne potom Angele prospí,a když si dají lehkou večeři a Angele se osprchuje,jde si zase lehnout. Nick ještě vyvenčí Elvise a potom jde do koupelny. Když je jedenáct hodin,venku začne bouřka. Jde se dolů ještě napít,a seshora uslyší podivné zvuky. Potom uslyší pláč. Vyleká se a v mžiku vybíhá schody. "Angie?" Zavolá na ni vystrašeně. Když vejde do ložnice,Angele leží s rukama přitisknutýma na břicho a vzlyká. "Nicku" Zasténá a z očí jí pořád tečou slzy. Nick si k ní sedne a otře jí zpocené čelo. "Hrozně to bolí" Vzlyká Angele a zatíná nehty do prostěradla. "Vydrž lásko,doktor říkal že to je normální,zachvíli to přejde,slibuju." Pohladí ji po tváři a dá jí napít vody,a zapít prášek. Angele se trochu napije aby ho zapila a Nick skleničku zase položí. Zajde pro obklad a opatrně jí ho položí na čelo. Lehne si k ní a obejme ji. Angele asi ještě hodinu bolestně vzlyká a třese se,Nick jí občas změží teplotu která je dost vysoká. Říká si jestli nemá zavolat doktora,ale když Angie konečně usne,i teplota ustupuje. Nickovi se uleví. Bolí ho dívat se jak jeho láska trpí.
Dá jí pusu na čelo a nějakou dobu svého anděla hlídá,než konečně také spokojeně usne.
To be continued. . .

(Angeliny tepláky na spaní :D)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Naty Naty | Web | 2. srpna 2012 v 23:04 | Reagovat

Jé to je romantický :) ♥ Už jsem se lekla, že nastala nějaká komplikace, ale nakonec jsem se uklidnila, když říkal doktor, že to bolet bude :)

2 Coco ♥ Coco ♥ | 2. srpna 2012 v 23:18 | Reagovat

Ty jsi  zlata :)) jsem rada ze to nekdo tak cte a jeste proziva :)

3 Naty Naty | Web | 3. srpna 2012 v 15:04 | Reagovat

Já nejsem zlatá, to ty, že píšeš další a další díly :) A já jsem zase ráda, že někdo píše :D :) A tak báječně :)

4 Coco ♥ Coco ♥ | Web | 3. srpna 2012 v 16:01 | Reagovat

děkuju moc :D

5 ariven ariven | Web | 4. srpna 2012 v 20:38 | Reagovat

To je nádherný! "V náručí teď drží celý svůj svět", prostě božská věta. A ten Nick, jak se o ni stará... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama