Just Us 12.Díl

10. září 2012 v 20:44 | Coco ♥ |  Fan fiction

Tak konečně tu jsem s dalším dílem... Vím že mi to "trochu" :D trvalo,ale snad se Vám bude líbit :)
Opět za komentáře s kritikou budu vděčná :) Tak čtěte.

Když se Angele ráno probudí,je teprve půl 8,a Nick ještě spí. Vzhledem k tomu že spát šli až ve dvě v noci předpokládá že ještě chvíli spát bude a tak vstane a jde se umýt a obléct. Potom se potichu vyplížila z domu a nasedla do auta.

Když se Nick probudí,podvědomě natáhne ruku na levou stranu postele aby nahmatal Angele a přivinul ji k sobě,ale místo je prázdné. Protáhne se a promne si oči. Podívá se na hodiny. Je 8:00. Vstane,ještě jednou se protáhne a odtáhne závěsy,ale vzápětí si zakryje oči před ostrým slunečním zářijovým sluníčkem. Hned na to uslyší bouchnout vchodové dveře. Chvílí poté uslyší jak,zřejmě Angele,pomalu našlapuje po schodech,tak že skoro nejde slyšet,pak uslyší slabou ránu a zaklení. Potichu se zasměje se a vleze si zpátky do postele,aby jí nezkazil radost z toho že se tak snažila a on už je vzhůru. Jen co zavře oči vejde do ložnice Angele a dojde až k němu. Slyší jak se usměju,a cítí její lehký dotek když ho pohladí po tváři. "Hodně štěstí zdraví..." Začne tiše zpívat. "Hodně štěstí zdraví" Nick pomalu otevře oči a usměje se. "Hodně štěstí,milý Nickie,hodně štěstí" vtiskne mu polibek na rty a usměje se "zdraví." Dokončí a kývne hlavou na dortík který má na tácu v rukách a hoří na něm 24 svíček. ´Je tak roztomilá´ pomyslí si Nick a dá jí pramínek vlasů co jí spadá do očí za ucho. "Sfoukni je" pobídne ho Angele a usměje se. Nick se pořádně nadechne a sfoukne je všechny najednou.
Přejede prstem po čokoládové polevě a olízne si ho. Angele ho po něm jemně plácne a na oko káravě se na něj podívá. "Dojdu pro nůž" Řekne s úsměvem a vstane,ale Nick si ji zpět přitáhne a překulí se nad ni. "Jsi tak úžasná" Usměje se a jemně ji políbí na nos. "Donesla jsi mi sem dort ještě když jsem spal a zaszpívala mi" Řekne dotkne se rty její krční jamky. "Vím že jsi nespal" Zasměje se Angele a zaróveň se pod jeho dotykem zachvěje. Nick vykouzlí na svém obličeji nechápavý výraz,ale Angele ukáže na závěsy. Nick zavrčí a udělá obličej malého dítěte které prohrálo člověče nezlob se. Potom se usměje a znova ji začne pusinkovat na krku. "Už teď jsou to ty nejlepší narozeniny" Řekne a přitiskne se k jejím rtům.
O tři hodiny později
"Angieee" Zavyje Nick a zaboří hlavu do polštáře. "Chci vypadat dobře Nicku,bude tam celá tvá rodina!" Vykloní Angele hlavu z šatny a nevrle odpoví. Chvíli je ticho jak se prohlíží v zrcadle a pak snad po sté Nick uslyší ten stejný nespokojený tón. "Ne,to není ono.." Zamumlá Angele a začne se znovu svlékat a hledat něco jiného.
"Po osmé" Pronese Nick hlasem s náznakem rezignace a se smíchem nad ní zakroutí hlavou. Dojde za ní do šatny kde si zrovna Angele dooblékla šeříkově krajkované šaty nad kolena a zoufale se na sebe dívá do zrcadla. "Vypadám.." Začne kritickým hlasem. "Krásně" Umlčí ji Nick polibkem a fascinovaně si ji prohlíží v zrcadle. Angele se na jeho odraz usměje a pozoruje jak jí zapíná zip na zádech. "Můžeme?" Usměje se na ni a nabídne ji rámě. Angele si nazuje lodičky a se zářivým úsměvem se ho chytne.
Když dorazí před dům jeho rodičů,stojí tam už další tři auta. "No,asi jsme poslední." Zasměje se Nick a vystoupí a oběhne auto aby otevřel Angele dveře. Když vystoupí,rozejdou se k domu a Nick zazvoní. Když jeho matka otevře a společně všichni dojdou do jídelny kde se všichni přivítají,usadí a jeho otec pronese přípitek k jeho narozeninám,pustí se všichni do jídla. Danielle krmí její a Kevinovu dceru a Nick se o něčem zapáleně baví s Joem. Angele si pro rozhovor zabrala Denise,Nickova máma. "Doufám že je na tebe Nick hodný" Usměje se na ni a Angele jí úsměv oplatí a přikývne. "Na té tvé narozeninové party večer se pořádně zbouráme!" Řekne se smíchem Frankie a poplácá Nicka po rameni. "Žádné pití Franku,ještě nejsi plnoletý!" Otočí se k nim okamžitě Denise rozezleně a potom se její ostříží oči upřou na jeho tři starší bratry. "A doufám že vy na to dohlédnete!" Řekne výhružně ale potom se usměje a otočí se zpět k Angele. "Jsem hrozně ráda že si můj nejmilejší syn našel někoho jako tebe a je tak šťastný" Dodá a všichni její synové při zmínce nejoblíbenější obrátí oči v sloup. "Tak vám to spolu sluší." Usměje se na Ni a Angele jí pohled oplatí. Usměje se na Nicka který ji pod stolem hladí po noze a jemně ho políbí. Potom se zaposlouchá do konverzace Joea s jejich otcem do které se zapojí i Nick a napije se ze své sklenice. "A co svatba? Už se nemůžu dočkat vnoučat" Nadhodí Denise a zasněně se usměje. Angele zaskočí pití a zakucká se.
To be continued. . .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Štěpka Štěpka | 13. září 2012 v 19:17 | Reagovat

Je úžasná, jako vždyckyyy :* Opovaž se to přestat psát, protože píšeš úžasně a já to strašně ráda čtu :) A teď už jsem fakt na další díl čekala jak na spasení! :D Už jsem zvědavááá, jak to bude pokračovaaat :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama