Listopad 2012

Few words

8. listopadu 2012 v 15:28 | Coco ♥ |  My Diary
Zdravím,před chvílí jsem přišla ze školy,a nějak se mi nechce nic dělat a jsem utahaná,
tak jsem se rozhodla napsat něco na blog :).
Budu se snažit přidávat pravidelně,pokud budu mít nápady a čas.
Dnes začnu článkem ohledně dekorací,o čemž můžu mluvit celé hodiny.
Tak zatím pa x


Just Us #13

6. listopadu 2012 v 20:51 | Coco ♥ |  Fan fiction

Tak a je to tady. Myslím že nejsem jediná kdo nevěřil že tu ještě nějaký díl bude,ale je tu a doufám že se Vám bude líbit a že se mi povedl. Navíc je třináctý,a 13 je moje nejoblíbenější číslo,tak snad :) Za komentáře (které tu asi ze začátku moc nebudou) budu vděčná,a díl bych chtěla věnovat mojí nejlepší kamarádce,která sice blog nečte,ale nikomu ji nechci věnovat víc než jí

*flashback*
"Na té tvé narozeninové party večer se pořádně zbouráme!" Řekne se smíchem Frankie a poplácá Nicka po rameni. "Žádné pití Franku,ještě nejsi plnoletý!" Otočí se k nim okamžitě Denise rozezleně a potom se její ostříží oči upřou na jeho tři starší bratry. "A doufám že vy na to dohlédnete!" Řekne výhružně ale potom se usměje a otočí se zpět k Angele. "Jsem hrozně ráda že si můj nejmilejší syn našel někoho jako tebe a je tak šťastný" Dodá a všichni její synové při zmínce nejoblíbenější obrátí oči v sloup. "Tak vám to spolu sluší." Usměje se na Ni a Angele jí pohled oplatí. Usměje se na Nicka který ji pod stolem hladí po noze a jemně ho políbí. Potom se zaposlouchá do konverzace Joea s jejich otcem do které se zapojí i Nick a napije se ze své sklenice. "A co svatba? Už se nemůžu dočkat vnoučat" Nadhodí Denisse a zasněně se usměje. Angele zaskočí pití a zakucká se.
*konec flashbacku*

I když Angele ví že naprosto rozumněla tomu,co zrovna Denisse řekla,nemůže ze sebe dostat ani hlásku a jen vykulí oči.
Otázka kterou Nickova matka Angele položila vytrhla z konverzace i ostatní členy rodiny kolem stolu,a všichni teď těkali očima z Angele na Nicka a zase zpět. Angele se na něj taky podívá a vidí jak se v jeho obličeji mísí překvapení se zmatením a radostí,čemuž moc nerozumí. "Mami" Zasměje se Nick. "Nevím jestli je teď vhodná chvíle o tom mluvit.." Řekne a starostlivě pohlédne na Angele. "Proč by nebyla Nicholasi?" Odpoví mu Denisse jako by se nechumelilo. "Jste s Angele ve vážném vztahu,a určitě už jste na to párkrát pomysleli." "Nech to na nás,dobře?" Řekne Nick a znova se na Angele podívá. Jeho rodina byla a je vždycky tak trochu ve všem otevřená a bál se aby ji to nevystrašilo. "Omlouvám se jestli jsem moc zvědavá. Jen.. Se tak moc těším na svá vnoučata. Kevin a Dani si už pár let dávají na čas a Joe je sám ještě dítě" Řekne se smíchem. Joe se na ni naoko uraženě podívá a zakroutí hlavou. "Možná budete všichni brzo ještě překvapení,chystáme se zapustit kořeny" Řekne s úsměvem a políbí na tvář Aishu,svou přítelkyni sedící hned vedle něj.
Tím definitivně odvede pozornost od tématu Nickovi a Angeliny svatby a dětí.
Když většina osazenstva mladší generace opouští dům rodičů,aby se přesunuli na narozeninovou party,je to už skoro dvě hodiny od toho co Nickova matka vyřkla už večeře a Angel nad tím pořád přemýšlí. Když si sedne do auta a připoutá se,opře si hlavu o sedačku a čeká zvuk startujícího motoru. Místo toho ale ucítí Nickovu ruku na své a jeho dech na její tváři. Otočí se na něj a vyloudí malý úsměv,ne proto že by byla smutná,ale protože je stále příliš zamyšlená.
"Asi vím,nad čím přemýšlíš" Řekne Nick a pohladí ji po vlasech. " Taky to nemůžu dostat z hlavy. Promiň,vím že ti to přede všema asi nemuselo být úplně příjemné." Dodá a upře na ni svoje čokoládové oči. "To je..v pořádku..bylo to milé" Usměje se Angele a začíná se topit v jeho hlubokém pohledu. Nick přikývne a znova se zasměje. Potom ale trochu zvážní. "Vlastně.. Přemýšlela jsi nad tím někdy? Tyhle věci,budoucnost." Řekne opatrně a pohladí ji po tváři. Angele přeběhne mráz po zádech. Ale ne ten nepříjemný,ale vzrušující a nečekaný. "Nicku" Usměje se na něj a sklopí oči. Najednou neví co má říct,připadá si jako by ji nachytal při jejích myšlenkách které její hlavou běhali pokaždé po tom co se spolu milovali,co jen tak seděli a povídali si spolu,užívali si přítomnosti toho druhého a vyjadřovali si lásku. Jako každá žena touží po pohádkové svatbě,a dětech. Vzít si Nicka by pro ni bylo jako ujištění se že tohle není jen sen,i když jí to svou láskou dokazoval každý den. A mít děti? Asi si na světě nedokáže představit nic krásnějšího než mít děti s Nickem. Vždy si představovala krásného malého chlapečka s kudrnatými vlasy,jejími oči a Nickovým nejsladším úsměvem,při kterém se jí podlamovala kolena. Krásné malé miminko,které se zrodí z jejich společné lásky. O tom si dovolila jen snít,a Nick tu teď proti ní sedí,ptá se jí na jejich společnou budoucnost a jí běhají hlavou všechny ty zmatené myšlenky. Nedovolila sama sobě s ním o dtech nebo svatbě mluvit,protože obecně známo hodně mladcýh mužů takové úvahy děsí. Zodpovědnost,vyspělost,závazky.
Ale už co Nicka poznala věděla že on byl jiný. Přesto že mu ještě nebylo ani třicet se vždy choval tak dospěle a moudře,a zodpovědný byl za ně oba dohromady. Angele se někdy divila že spolu tak vychází,protože ona byla mladá a občas přece jen nerozvážná a nezodpovědná jako malé dítě. Ví že se jí Nick neptá na nic co by mělo být aktuální,ví že ani jeden z nich nechce spěchat ani se svatbou ani s dětmi. Ale i přesto v to tak doufá,protože občas už slyší biologické hodiny tikat a kdyby si Nicka měla vzít byla by tou nejšťastnější osobou na světě,ale tou už je i teď.
Po snad dvouminutové odmlce si uvědomí že už dlouho neodpovídá a zatřepe hlavou jako by chtěla všechny ty myšleky vyhnat.
"Přemýšlela" Řekne jednoduše. Nick ji chytí za ruku a usměje se. "Není kam spěchat. Ale až přijde ten den,budu ten nešťastnější muž na světě." Odpoví a opře se svým čelem o její. "I když možná bych se měl pospíšit,ať mi neutečeš." Zakření se a vřele ji políbí na rty. Angele zakroutí hlavou a zasměje se. "Večer budeme mít ještě čas si povídat,teď už jeď,ještě přijedeme pozdě" Jemně ho od sebe odstrčí a Nick zavrčí,když se neochotně odtrhuje od jejích rtů. Nastartuje a rozjede se.
Když dorazí do klubu kde se jeho oslava koná,už to tam celkem žije,i když všichni samozřejmě čekají na oslavence.
Když vejdou dovnitř,všichni je přivítají nadšením řevem,který se mísí s pozdravy a letmými přáními k narozeninám. Sejdou až dolů,kde se zastaví a vytvoří se kolem nich malý prostor. Když všichni začnou zpívat "hodně štěstí zdraví" a jeho bratři přinesou dort,všichni zpívají,i Nick,a Angele se musí smát když vidí jak je šťastný. Drží si ji u sebe kolem pasu,směje se a zpívá spolu s ostatními sobě k narozeninám. Když sfoukne svíčky,a všichni mu poblahopřejí a dají mu dárky. Když přijde na řadu Angelin dárek,velké bílé piano,Nick je v sedmém nebi. Jetě mu dala maličkosti,jako košili ve které si byla jistá že bude Nick vypadat neodolatelně,a hodinky. Po předání dárků a gratulacích se teprve začalo opravdu slavit. Nicka si odchytne skupinka jeho kamarádů z kapely,a Angel na chvíli dostane strach že tu nebude nikdo s kým by se znala,ale potom uvidím o kousek dál postávat Dani a dál zase Nickovi známé se kterými se už znala. Zapojí se do konverzace s Dani a Leylou,vocalistkou z Nickovi kapely. Když se zrovna baví o o tom jak se jim líbil podzimní fashion week v New Yorku,obejmou Angeln pas něčí ruce a něco ji políbí na krk. S úsměvem se otočí na smějícího se Nicka který si ji přivine do náruče a omluvně se podívá na její společnice. "Smím prosit?" Usměje se a když Angele přikývne vmísí se s ní mezi ostatní tancující lidi a dvojice a začne se pohupovat do rytmu hudby. Ostatní se od nich trochu rozestoupí aby jim udělali místo,a Angele se usměje. Nick si ji něžně přivine ještě blíž k sobě a potichu jí brouká právě hrající píseň.
"Miluju tě" Usměje se na ni potom a políbí ji. Angele mu úsměv oplatí a zakroutí hlavou. "Já tebe víc" Řekne a když chce Nick protestovat umlčí ho dalším polibkem.
Když dotančí,chíli si povídají a potom se Nick připojí k bratrům a zazpívají pár svých písniček.
Po asi osmé k Angel přijde a znovu ji vtáhne do své náruče. V ruce drží skleničke šampaňského,a je v dobré náladě,ale není opilý. Další věc které se Angele na něm líbí,nesnáší muže se zálibou v alkoholu.
Z přemýšlení ji vytrhne úlisný energický hlas. "Ah,Nicku,tady jsi! Nemohla jsem tě mezi všemi najít,dorazila jsem trochu později,všechno nejlepší!" Rázem ten někdo využije Nickovi nepozornosti a přitáhne si ho ode mně k sobě aby ho sevřel v radostném obětí. "Delto.." Řekne Nick překvapeně a Angele má konečně možnost si,jak už podle hlasu zjistila JI,prohlédnout. Vysoká blondýna s přehnaně sladkým úsměvem a rukama dlouhýma jako chapadla aby je mohla ovinout kolem Nickova těla. "Jsem rád že jsi přišla." Řekne Nick,který vypadá že je tak trochu v pasti a neví jak se má zachovat.
Angele přemýšlí odkud ji zná. Ten úsměv,to jak se na něj lepí,to jméno... Najednou jí svitne. Nickova ex. ´Co tay sakra vůbec dělá?´ Pomyslí si a v duchu se na Nicka trochu naštve. Delta mu popřeje a vtiskne mu do ruky hranatý balíček převázaný fialovou mašlí. "Všechno nejlepší" Usměje se na něj. To jak se na něj dívá Angele dohání k šílenství,jakoby si myslela jak není úžasná,pomyslí si.
"Delto tohle je moje přítelkyně,Angele,určitě si budete rozumnět." Vymaní se z jejího obejtí a obejme mě kolem pasu. "To sotva" pomyslí si Angele v duchu.
"Oh,jsem tak ráda že tě konečně poznávám! Jsi roztomilá" Usměje se na ni a natáhne ruku. "Já jsem Delta." Představí se. Angele její ruku stiskne a poprvé promluví. "Jsem Angele,taky tě ráda poznávám." ´Roztomilá? Kdo si sakra myslí že jsem,malé dítě nebo zvířátko v zoo? A co to je za pitomý jméno,jsou snad její rodiče průzkumníci řek nebo co?´ Pomyslí si znova Angele jen v duchu i když by to nejraději řekla nahlas.
"No,uvidíme se později,díky za dárek." Usměje se na ni ještě Nick a pořád s rukou okolo jejího pasu s ní jde na terasu která je osvícená snad stovkou jemných světýlek a jde z ní vidět na celé LA,jako na dlani. Z jeho úsměvu Angele pozná že k ní nic necítí,a že mu trošku i svou dotěrností lezla na nervy,ale přece jen v ní klíčí semínko žárlivosti. Už to že ji vůbec pozval.. Nadechne se,ale Nick jí přiloží prst na rty. "Shh,vím na co se chceš zeptat,ale nemusíš si dělat starosti. Pozval ji vlastně Joe,a i tak. Já k ní nic necítím. Svou krásou tady zastiňuješ úplně každého a není chvíle kdy bych zoufale netoužil tě políbit.. Nemáš důvod žárlit." Zakření se a přitiskne své rty k jejím. Už chtěl něco namítnout a říct že nežárlí,ale přesně takové vysvětlení se jí líbilo. Když se po pěti minutách jejich rty oddělily aby se oba mohly nadechnout,Nick si ji pevněji přivinul do náruče a pohladil ji prstem po dolním rtu. "Musím ti něco říct..."
To be continued...

Being here.

6. listopadu 2012 v 19:00 | Coco ♥ |  My Diary
Dobrý večer všem,popravdě,ani nějak moc nevím jak začít,protože si připadám hloupě za to,
jak jsem se na blog vykašlala. Je to skoro měsíc co jsem přidala poslední článek,a vážně se za to stydím,
a celkem si to i vyčítám protože jsem se chtěla blogu začít plně,v rámci možností,věnovat.
Ale teď jsem zpátky,a hned pro začátek jedno předsevzetí,nebudu Vám nic slibovat :).
Už z toho důvodu že to nedokážu vždy dodržet,
a taky proto že někdy se sem prostě nedostanu a nemůžu tu bý tak jak bych chtěla.
Popravě jsem už ani nevěřila že se sem v dohledné době vrátím,ale jsem tu,a "znova začít" bych chtěla novým dílem ffky který tak očekáváte :).
Tak zatím,pa